Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Witamy na forum
  2. Witamy na forum
  3. Witamy na forum
  4. Z1 compact czekam od 2 tygodni i nie mają nigdzie, fajny telefon ostatnio bardzo popularny. Panowie ma ktoś numer do kolegi Wandej?? Jak coś to na PW.
  5. Nie chce ktoś S5? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291301-samsung-galaxy-s5-sm-g900f-polska-t-mobile/#entry4177136 Jacek - Z2 1600-1700zł z tego co kojarzę z oferty ale w tym tygodniu nie mam, tylko M2ki, Zki, Z1ki, E1, V tyle jeśli chodzi o Xperie.
  6. Pancie brać jak coś http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291301-samsung-galaxy-s5-sm-g900f-polska-t-mobile/#entry4177136 Dla naszych z Krk cena jeszcze może być niższa
  7. Pany jak ktoś chce to sprzedam 2 bilety na 100 minut do Parku wodnego, można wykorzystać do 11.10.2014 Cena 25zł za 2 bilety! Rezerwacja.
  8. Witamy na forum
  9. Witamy na forum
  10. Witamy na forum
  11. Witamy na forum
  12. Dajcie od 3:48s Zaczyna mnie powoli wkurzać andek i zastanawiam się czy za rok nie pojadę do Drezna z kumplem kupić 6S i kilka sztuk na handel.
  13. Ale ten Kubica już denerwuje!! Na ostatnim power stage odcinku znalazł się w rowie, pewne 4 historyczne miejsce poszło w ^^uj!
  14. http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-18655-Dramatyczny_koniec_wyscigu_o_GP_Japonii.html Ojciec kierowcy poinformował w TV France 3, że Bianchi przechodzi operację usunięcia poważnego krwiaka. Jego stan jest bardzo poważny. Wciąż nie ma oficjalnych oświadczeń ze strony zespołu Marussia, FIA czy przedstawicieli szpitala w Mie. Kubica poza drogą na Power Stage... Auto w rowie. A było pewne 4 miejsce w rajdzie
  15. Powinno być w strefie śmiechu ale jednak tutaj wrzucę "Kto jutro o 8:00 będzie oglądał zmagania rajdowców na torze o długości ponad 300 kilometrów? Sponsorem szerokiego uśmiechu jest autor uniwersalnych opisów programów TV (korzysta z tego wiele stron...), a za poprawę humoru dziękujemy naszemu czytelnikowi Piotrowi:)" Jakim trzeba być kretynem dziennikarzem by pisać że to kierowcy rajdowi którzy przejadą dystans 300km w 40 minut? "Bianchi jest nieprzytomny, został zabrany z toru do szpitala. Z powodu warunków atmosferycznych helikopter nie mógł przylecieć na miejsce.." Jest źle
  16. Miodek poszło Nic tylko zrobić akcję sms na głosowanie i masz jak w banku
  17. Witamy na forum
  18. Witamy na forum
  19. Witamy na forum
  20. Witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.