Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Do cyrku jeszcze daleko, za krótko jesteś na forum
  2. Koniec teatru, krakowskie rozkręcone po postoju i teraz zmiana tematu
  3. Nie martw się nie będę Cię bić więc możesz przyjechać na spota
  4. KERCZI dobrze wiesz jak było z telefonami a dokładnie skupem, mój szef nie zgodził się na taką cenę jaką ty chciałeś za telefony, cena była ustalona i jak miałeś lepszą ofertę skupu to mówiłem żebyś koledze sprzedał i więcej zarobisz. Mi chodziło o akcesoria o które się nigdy nie pytałeś.. Masz farta
  5. kończ waść, bo taka k**wa scieme puszczasz ze.. Zobaczymy czy na spocie taki sam będziesz cwany i będziesz taki śmiały ciekawe ze po moim poscie mozesz nagle szkla juz za 18zl sprzedawac Naucz się czytać ze zrozumieniem! Powiedziałem wyraźniej że były drożej kupione i teraz będę mieć z innej hurtowni tańsze i nie pierdziel że teraz nagle po tym poście.
  6. Licz się ze słowami bo %h*ja masz pojęcie o telefonach taka prawda Upuść pseudo szkło za 15zł które chcesz sprzedać a drugie które kosztuje 100-120zł to zobaczysz jak jest zahartowane.. Mądralo Więcej nikomu nie będę Cię polecał bo widzę jakie odpierdalasz teraz cwaniactwo Koniec tematu.
  7. KERCZI a kiedykolwiek się mnie pytałeś o jakąś rzecz abym Ci załatwił albo o cenę bo jakoś sobie nie przypominam? Większość prywatnych firm zamawia towar z partnera od Dancio gdzie pracuje. Ja dodatkowo z 3 innych sprowadzam jeśli nie mają towaru który chce zamówić ale trzeba dłużej czekać.
  8. Zamykamy??? Brand się tylko zmienia a właściciel ten sam, jak by zamykali to wtedy nikt by telefonu nie oddał do naprawy, sam Cię pokierowałem gdzie masz iść by oddać. Większe prawdopodobieństwo że Wojtek zniknie z rynku niż nasza sieć Bo były drożej kupione i teraz ja sam nie decyduje o tym jak przez ponad 2 lata gdy tu byłem sam, one kosztowały po 22zł w hurtowni więc muszą mieć przynajmniej 8zł zarobku. Teraz będą taniej z innej hurtowni i po 15-17zł będą w zakupie. I nie pitol że na kimś chce zarobić bo to nie idzie kasa dla mnie tylko mam z góry ustaloną cenę. Więc zastanów się co piszesz bo ręce opadają.
  9. Sprzedawaj nawet poniżej ceny zakupu Podszkol się lepiej i dowiedz się co to szkło hartowane a później się wypowiadaj. Jak nie masz co już pie**lić to idź pilnować posągi w muzeum by ludzie nie dotykali. Jak bym sprowadzał telefony z dubaju czy azjatyckiej dystrybucji to nie naprawili by Twojego telefonu który sam u mnie kupiłeś więc weź nie wypisuj ściemy! Sprowadzam tylko z eu dystrybucji lub z kraju.
  10. Ja od małolata jeszcze mogę mieć taniej Dostałem nową ofertę i szkła harotwane od 18zł mogę sprzedawać Tak samo jak 2.5D od 3.0D Różnią się bo jeden kosztuje 20zł a drugi 80zł, uwierz że z innego tworzywa są wykonane i jest inna trwałość 19-24zł mogę mieć z nowej hurtowni Sprawdź u niego w poniedziałek i od razu do mnie napisz Jeśli będzie na stanie to 100% będzie taniej bo wiem jakie mają ceny i są wyższe niż u mnie Zaopatrujemy ponad 100 punktów i również inne firmy od naszych hurtowników kupują telefony, więc nie pierdziel że żadna konkurencja wy macie 3 punkty a my 150 w całej Polsce GSM4U i Telakces razem Niedługo największą konkurencję zmieciemy teletorium bo już przejmujemy ich punkty jak chociażby ostatnio u mnie w cerfie w czyżynach, były takie "nie do ruszenia" Teletorium w M1 zostaje bo to od nas są punkty. Sprzedawaj komu chcesz, ja mam dość klientów i nie wystawiam akcesoriów na forum bo nie ma sensu, kto chce to zapyta się, przyjedzie i kupi.
  11. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Niestety nie miał okazji
  12. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  13. Mogłeś wsiąść do środka to byś zobaczył jaki bass gdzie Twoja B5 może się schować http://www.topgear.com.pl/polonez-1500-ae86-edyszyn-tajlandii-sprzedaz-zdjecia,top-gear,zdjecia,4839
  14. Najważniejsze są głośniki!
  15. Poczekaj do końca miesiąca Następną robotę załatwie Ci w mpo albo nie bo tam dobrze zarabiają!
  16. Radek ty handluj pod halą a nie tutaj gdzie ja! Bo tym razem każę Cię zwolnić
  17. Bierz od lola xperie za***isty telefon i stan w tych pieniądzach lepszego nie kupisz. Gwarancja producenta.
  18. A ja mam 3000 telefonów więc u mnie znajdziesz coś lepszego Podziękował za spota
  19. Skąd wiesz że zamknięte?? Mnie co prawda nie było 2-3 tygodnie ale nic nie słyszałem o tym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.