Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Mam w tej chwili czarną sztukę G2 16GB 1169zł To już wina systemu, ja też mam pliki AM na pamięci wewnętrznej bo z karty nie odpala, inne aplikacje przenosi ich zawartość na sd w przypadku nawigacji nie pójdzie, nie wiem jak w przypadku nowej 5.0. To są 2 inne światy, może Cię przestraszyć jego wielkość, idź wcześniej do jakiegoś sklepu i pobaw się chwile i sprawdź co i jak. Oba urządzenia mają swoje plusy i minusy.
  2. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Niektóre akcje rozpier...
  3. Podziękował za spota
  4. Te parametry były by ok ale jak by już dali Full HD wyświetlacz a nie taki jak ma w S3 mamy prawie 2015r a nie 2012
  5. Cholera i nie oglądnę wyścigu bo siedzę w robocie
  6. Galaxy Alpha ma słaby stosunek możliwości co do ceny. Wykonanie duży plus. Wersje 32GB miałem po 1780zł więc nie dałbym
  7. Ja w tygodniu założę
  8. W tej kwocie mogę Ci lepsze telefony zaproponować choćby LG G3 W poniedziałek napisz to sprawdzę co mam w nowej ofercie do zamówienia. Teraz na stanie mam takie telefony i tablety http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&us_id=36454370
  9. Do obczajenia dziś.
  10. Rano Ci sprawdzę bo nie było ostatnio, jak coś to po południu mi przyjadą jak będą w hurtowni.
  11. Patrzcie jak boseron macha łapami na Kraków Arenie
  12. Napisz do insane infinity albo kogoś kto ma już PS4.
  13. Trafił się compact w razie czego http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297097-sony-xperia-z3-compact-d5803-black-od-sony/
  14. Włącz sobie opcje programisty i w ustawieniach ustaw 3 animacje na x 0,5 albo x 0 i będziesz miał szybszy telefon. Najprostszy sposób by przyspieszyć koma Dajemy ustawienia, informacje o telefonie. Napierniczamy w numer kompilacji albo numer wersji zależy jakiego mamy smarta. Wyskakuje komunikat, że jesteśmy programistą i dajemy wstecz.
  15. A jakie masz mieć jak masz najnowszą wersję 4.4.4 z poprawką na bezpieczeństwo. Nie było następnej tylko już nowa wersja lizaka 5.0 LG G3 dostało również 5.0 bawiłem się dzisiaj i więcej szkód zrobili niż dobrego.
  16. No właśnie.. Jak ma się kompa to zawsze chce się grać na najwyższych ustawieniach, aby grafa była najlepsza, przynajmniej ja tak miałem i co chwilę trzeba było ładować nie małą kasę Chwilę już jestem bez konsoli i myślę, że odpalenie nowych tytułów na PS4 na dobrym tv ponownie sprawi, że człowiek będzie się jarać jak 10-latek
  17. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  18. Fajne te ostatnie tytuły i ta grafa Coś czuję że na święta zawita u mnie PS4 i powrócę do Sony Na dzień dzisiejszy lepsza grafa na PS4 niż PC w porównaniu Call Of Duty, przynajmniej na tym filmiku. Cieszy fakt że wydając tylko 1500zł możemy mieć taką grafę bo pc to musiałbym z 4-5tys wydać na konkret komp od podstaw
  19. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://filmixxy.pl/19520/Wybory-w-Klomnicach
  20. Witamy na forum
  21. Witamy na forum
  22. Taka reklama i wygrana w kieszeni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.