Treść opublikowana przez PABLO
-
Strefa Śmiechu
BMW E36: to już nie tuning, to stan umysłu | www.topgear.com.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Astronomia24 - Astronomia News: Dziś wieczorem koniunkcja Księżyca z Saturnem Dzisiaj tak samo widać, na prawo od księżyca, dobra lornetka i widać inny odcień punktu- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- System operacyjny Android
Krzysiek jak syf??? Automapa ma licencję na bazę adresową tą samą co Garmin, Becker czy Navigon bo mają od jednego z dwóch głównych dostawców map na świecie, czyli firmy Navteq AutoMapa :: AutoMapa wybrała mapy firmy NAVTEQ, jako uzupełnienie swoich map Polski. Mapy NAVTEQ zapewnią pokrycie 43 krajów Europy Drugi największy konkurent dostawcy map to firma Tele Atlas i z niego korzystają firmy TomTom, Clarion czy Mio, przez 3 lata pracy w Media Markt ponad 200 osobom wgrałem mapę AM na europę i każda która jechała na najaktualniejszej mapie nie skarżyła mi się że zabłądziła w europie. P.S - TomTom jest od wielu lat liderem na wyspach, ma tam największą bazę dodatkowych punktów POI czy kodów kreskowych. ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- Samsung Galaxy S3 NEO - czyli KitKat w S3 To jakaś kpina :facepalm:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [Małopolska] Widziany, widziana
Żona na objadku u mamusi. ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- Żona w drodze do mamusi. Dobre A więc pozdrów żonę od grona A4 Klubu- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!