Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No właśnie zauważyłem, no cóż jego sprawa. Nikt nikogo nie będzie zmuszał, a co Songo odzywał się coś ??[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 14:32_________________________________________________No to jak robimy, spotykamy sie pod media a później jedziemy do nowej galerii ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
EURI a ty kiedy się wybierzesz ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Aha no to trudno może zrobili sobie przedspota w Gorlicach i mają sącz w doopie :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a skąd wiesz czy odpadają, pisali że może się złąpią, nieraz byliśmy we dwóch i było to co teraz marudzisz.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba ty nie pierdziel głupot, masz być.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dobra dobra, przyjadę żeby nie było
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ja jeszcze się zastanawiam czy przyjadę bo głowa mnie boli od rana, ale może się uda.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No miejmy nadzieje bo motocyklem chcę przyjechać.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No tak jak pisałem burza u mnie była :polew: :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody zmień datę na 01.05 niech już się ekipa przyzwyczaja do daty :>[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 09:06_________________________________________________Co tu taka cisza ? Czyżby przed burzą ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to w takim razie Młody wal pan datę na 01.05.2011 miejsca narazie nie zmieniamy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No tylko teraz co z datą spota bo niektórym 1.05 nie pasuję więc trzeba coś poważnie obgadać kiedy sie spotujemy. Mi osobiście 1.05 nie przeszkadza pojawię się napewno.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Songo ciepło się zrobiło może obgadamy gdzieś niedlugo tego grilla ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Myśleć nad zlotem a nie zmiany aut wam w głowie, proponować datę. A tak pozatym to życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No panowie może ustalimy sobie następną datę spota ?? P.S. dziś znów widziałem Euriego tym razem w ciężkowicach ale jechałem motocyklem. Mam coś szczęście do niego ostatnio.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Artur to teraz tylko musisz utrzymywać obecność, fajnie że się pokazaliście.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
OK a jakby mnie nie było to poczekaj na mnie chwile mogę się trochę spóźnić ale nie dłużej niż do 15:40. A kolega Euri jak namyślił się ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Baldur ty to mnie do was nie mieszaj bo ja to jestem inny temat, ja to na spotach jestem obecny a nie obiecuje że przyjadę :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 07:03_________________________________________________Przemek jedziesz z domu na spota ?? Jak co to ja tak 15:30 będę w korzennej podrzucę żone do Europy skocze na Statoil umyć auto i jadę na spota.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No właśnie a teraz ma być turystyk, a jeżeli chodzi o sporta to tylko CBR 1000RR, czarno czerwona.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No każdy ma swoje bziki Songo, ja tam wole na spota przyjechać :evil: , Bronek jak sobie cofniesz kilka stron dalej to jest zdjęcię mojego sprzętu po zakupie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie przejmuj się ja tam sniegu juz nie przewiduje a co do Gorlic to byłem 2 kółka zarejestrować w końcu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Miałem dziś kolegę Euriego na widelcu w Gorlicach około godz 12:30 w okolicach ronda, ale akurat nie jechałem swoim autem, tak to przynajmniej po klaksonie może by się zorientował co i jak. Jak się zjawi to będzie niezły nabytek bo prezentuję się mu fura nieźle. A co wy tak ucichliście przed spotem ?? Songo w niedziele bez żony, co to za 6 min spoty. Pozdrowienia dla wszystkich
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
24 punkty możesz już wymienić na rower :polew: :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No niech Ci będzie że taniej, ja robiłem Vectre B w chełmcu i powiem Ci że przez chwile było super a później tylko koszty i koszty i koszty, regulowałem ją chyba z 20 razy i dopiero ROCZNIAKI dali sobie radę w tarnowie, w Czakramie nie byłem bo powiedzieli mi ze za 2 tygodnie a nie chcialem czekać w każdym razie jak dla mnie albo benzyna bez gazu albo diesel, gaz może i zmiejszcza Ci koszty poruszania się ale jak się nic nie dzieje a tak to same problemy na głowie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bronek jeżeli chodzi o gaz to bym Ci polecał kopsnąć się do tarnowa Czakram albo roczniak. A najlepszym wyjściem to sprzedaj to dołóż te 3000 PLN i kup sobie diesla nie psuj auta gazem.