Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i co w końcu przyjezdzacie na tą 18 czy wcześniej ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja z moją żoną jestem juz w sumie 11 rok i też to dokładnie znam chociaż małżeństwem jesteśmy od 3 lat.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i tu Cię w 100 % popieram też lubie coś sobie sam zrobić, a narazie jak mówisz masz narzeczoną, a żona to całkiem inny "program" i wtedy się zaczyna pranie mózgu :polew: :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty to coś sciemniasz z odkladaniem tej 100 na wyjazd na spota jak ty taki kasiasty jesteś
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pytanie : Masz żonę, dziecko, i budujesz dom ?? I tak uważam że przy tym dużo robię przy aucie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Baldur nie gadaj jak panienka Szczerze jakbym miał czas to bym wpadł, jak co to dajcie znać jak bedziecie robić jeszcze kiedyś może znajdę chwile pisz mi na PW takie sprawy bo maila częściej niż forum sprawdzam.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zdzichu łączę się z Tobą w tym bólu wiem jak to jest, jak nie jestem na studiach to ciężko mi się wyrwać.[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 11:19_________________________________________________No jeżeli na 18 to pewnie tak, a wy nie zobaczycie najnowszego moda, w sobotę się za niego zabieram.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie jeszcze taka jedna sprawa jak macie jakieś zakupy do Audi na oryginalne części to dawać znać na PW bo mam kumpla co ma dobre ceny, pisać numer części i będziemy sprawdzać co i jak, przyklad grill s-line 200 zł, kratka zderzaka na alledrogo używana 120 zł a u niego nowa 80
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty K2 nie nasza wina jest nas tylko 4 sumiennych, i nikt się nie śmiał że was było 3 tylko że robicie jakieś przed spoty. Może w sumie umyślimy żeby dla wszystkich było sprawiedliwie w Grybowie spoty robić, ale to dopiero jak się więcej ludzi z Gorlic uzbiera można temat ruszać.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No trudno nie da się cały czas jeździć na każdego spota, jak zmienią na 16 to mnie też nie będzie a miałem się pochwalić jedną rzeczą.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba co się czepiasz rozmawialiśmy o tym na spocie, tak jak miało być to poprosiłem Młodego, a teraz nikt nic nie wie, jak chcecie to zmieńcie na 16 ale mnie wtedy nie będzie.[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 06:37_________________________________________________Młody Wszystkiego Najlepszego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Artur co my teraz mamy Cie tytułowąć K2 ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko spoko WAL PAN ŚMIAŁO :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Baldur a zauważyłeś że ja mam B6 i prawdę mowiąc za dużo było tych B5 i musiałem swojej bronić a nie zdradzać z B5 - tkami :polew: :polew: :evil:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 07:15_________________________________________________Oczywiście żarty żeby właściciele B5 tego do siebie nie wzieli
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara będziemy galerie Gołąbkowice teraz atakować na spotach.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 17:16_________________________________________________Ale narazie jeszcze Media niech sie wszyscy przyzwyczają
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Mam jeszcze jedno pytanie do was bo widzę że pojawił się wątek hamowni i chipa w czakramie ale nic więcej prócz info że tam jest taka możliwość nie występuje, był może ktoś z was już tam, jakie wrażenia i czy warto się do nich wybrać. Bo to w sumie najbliższa hamownia 4x4 w mojej okolicy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Baldur jak tylko przyjedziesz zobaczymy i opinie się wyda, a jaka będzie to się na miejscu zobaczy A jak narazie to wiesz z samego opisu, prawdę mówiąc jestem ciekaw twojej tapicerki jak to będzie wyglądało bo się zastanawiam czy u siebie coś takiego nie zrobić, jak możesz to podpytaj typa ile by chciał za B6.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakiej silver V ?? bo nie łapie, chodzi Ci o motocykl ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
taaaa i na spota to byś raz na rok przyjechał :polew: :polew:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No wiesz ale mam warsztat typu " zrób to sam " ale polecany bardzo przez kolegę który robił i wszystko jest OK i oni nie mają hamowni.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara jak nie bedziesz na spoty jezdził to się nie uda.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Chłopaki mam pytanko czy jakbym się pokazał na jakimś najbliższym spocie u was to czy dało by się ugadać z wami na zrobienie logów bo chce Audi chipa zapodać i chciałbym wiedzieć w jakiej kondycji się ma Auto. Autko to A4B6 1.9 TDI AVF QUATTRO 2002 r.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No no mi chodziło o liczebność, no chyba nie pomyśleliście że o coś innego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Songo miejmy nadzieję że Cie już pech opuścił i nie przywieziesz go na spota , Adaś do Garbatych nam trochę jeszcze brakuje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
"Nie piłeś - to się napij." No jak zwykle w kryzysie był stały skład. We czterech zawsze możemy na Siebie liczyć że będziemy.