Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. B6 wyznacza swoje granice Co zboku od razu to wy się boicie koło mnie zaparkować !!!!!!!! :evil: :evil:
  2. jeszcze nie nie mam czasu narazie do niego jechać
  3. Młody pisz 17 i juz będzie z głowy
  4. Adam daj na PW telefon do tego kolesia od CHIPa
  5. Ja będe dopiero o 18 jak coś
  6. Dokładnie tylko dogadajcie godzinę na którą się umawiamy.
  7. No żyjesz :> A już myślałem że Ci się coś stało.[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 19:30_________________________________________________Teraz to już się chyba Przemek pokażesz na spocie.
  8. Artur o 16 to już w niedziele nie ma tam co zbierać o 11 się kończy na sobote trzeba się ustawić, pokaż się w końcu bo już ciekaw jestem co tam na modziłeś .
  9. K2 jak wy się zaczniecie spotować to już pewnie A4 będzie za stara żeby nią jezdzić :polew: :polew:
  10. Panowie a tak się wszyscy oferowali że jak będzie ładna pogoda to bedziecie przyjezdzać wiadomo nie zawsze jest możliwość ale jak się chce to się znajdzie czas.
  11. Siara nie narzekaj ja dziś w tej pogodzie zrobilem jakieś 60 km na motocyklu ;(
  12. Przemek to już drugi pod rząd, coś się opuszczasz.
  13. No ja też będę ale dopiero po 18
  14. kolego Kris a ty czemu sie na spoty nie pokazujesz ? a jaką masz tą kiere 3 ramienna ?
  15. Młody ja nie potrzebuję za jednym razem zmieniać całego wnętrza, powolutku mnie się nie spieszy, drobne sprawy ale jednak istotne. I akurat nie kiera, ale jakbyś miał taką z b7 3-ramienna to możemy pohandlować.
  16. Kolejny mod się szykuje, tym razem we wnętrzu
  17. Piszcie tą godzinę na którą sie spotykamy 29 w niedziele. To napiszemy Młodemu niech już będzie widać
  18. Żeby nie było że znów ja mieszam to może zróbcie koło 17 a ja dopiero po 18 się mogę pokazać.
  19. No więc ja proponuję pogadać o następnym spocie.
  20. No jak jutro będzie brzydka pogoda to przyjadę z nowym modem w niedziele, a jak bedzie ładnie to jadę motocyklem na słowacje, troche szkoda bo już wszystkie graty skompletowałem.
  21. No to już nas dwóch będzie, może songo się pojawi
  22. Ja będę napewno jeżeli spot jest o 18

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.