Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie chce bo nawet nią do domu nie dojadę Brak asfaltu
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Witam panowie mam prośbę szukam GOLFA III GTD 1.9 90 KM do 4000 jakbyście coś wiedzieli prosiłbym o inf i jeszcze jedna sprawa czy kojarzy może z was ktoś to cudo http://otomoto.pl/volkswagen-golf-piekny-i-niezawodnyspecjal-gtd-C20415675.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szukam GOLFA III GTD 1.9 90 KM do 4000 zł jakbyście coś mieli to dajcie znać.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Tomasz a czemu do nas do nowego nie wpadasz, troszkę nam się powiekszyła ilość samochodów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No może w końcu wiecej B6 bedzie przyjezdzało [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 09:48_________________________________________________Loko może jeszcze kur... jakieś kółko gospodyń założą. Żona i mniej wie i mniej ludzi zna to jest spokojniejsza.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mnie dziś też nie będzie ale 4.09 napewno sie pokaże
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara no dokładnie to ja bylem a za mną zółta GSXR :>
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no to spoko u nas w Nowym Sączu też przeważnie taka frekwencja jest :>
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Spoko dam radę jeszcze chce zwerbować jednego z Bialej Podlaskiej A4B5 może sie da namówić to przyjedziemy na dwa. o 18 wyjadę to spokojniedam radę .[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 09:45_________________________________________________To ilu was się dzisiaj zbiera w Płocku ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No panowie co do spota o mnie nie będzie ale jadę dziś kolegów z mazowieckiego odwiedzić do Płocka, z tego co widzę to moja będzie się tam dobrze czuć bo dużo B6 mają
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Kurde dziś w Ciechanowie jedyny dzień na piwo, ale w sumie na godzinkę mogę wpaść do was kolego patryk10015 ile się jedzie od Ciebie do Płocka ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara byłem u kumpla w szczawnicy w niedziele ale na szczeście motocyklem wiec te korki to mnie za bardzo nie interesowały ale tego co się działo w tatych okolicach to jeszcze jak żyje nie widzialem A i knajpa w Zabrzeży koło CPN "Bliska" do d*py nie polecam, jedzenie zimne i nie dosmażone.
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Witam, panowie jakbyście organizowali jakiś spocik w niedługim czasie to jestem w Ciechanowie razem ze swoją A4-reczką to z chęcią kolega z południa by do was dołączył.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobra wkleje wam wykresy Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 12:41_________________________________________________A co do spota to może tak jak zwykle o 16 już Młodemu pisze PW
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie wyniki przeszły moje oczekiwania powiem narazie tyle ze moje wyniki zawstydzą wyniki SONGO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w piatek wkleje wykres jak zrobie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie no co ty, jeszcze się trzyma
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na niedziele powinnienem mieć wydruk z hamowni, jadę w piątek
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jednak plany się zmieniły i na 99% procent pojawię się w niedziele, może uda się VAG-iem skasować błąd poduszki co mi świeci.
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
Więc by nie tracić poduszki i nie bawić się w coś co nie działa a wydawać na to pieniądze nie będe się czuł bezpieczniej wydając na coś 600 w co mam jedynie wierzyć że zadziała, więc zostaje przy starej kierownicy jedynie obszycie a do tego chcę poduszkę z multifunkcją. I tu kieruję moje pytanie do was co mi jest potrzebne do uruchomienia sterowania w kierownicy do radia Concert II i widziałem same nakładki z multifunkcją na poduszkę czy to wystarczy ??[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 19:38_________________________________________________http://allegro.pl/nowa-wiazka-airbag-multifunkcja-a4-b6-8e0971589s-i1739290284.html czy to mi sie przyda ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mnie 7 napewno nie będzie, jestem w pracy.
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
Pewnie podobnie jak ta z B7 to wszystko jest pod znakiem zapytania, trzeba liczyć i jeździć tak by Audikowi nic nie zrobić ale zawsze może się trafić jakiś oszołom
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
byłem tam już kolego, to nie jest kierownica od audi dlatego założyłem nowy temat
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
No napewno P&P nie pasuję, a co do tego to właśnie pomysł mi się podoba i dość oryginalny
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
No może źle sformułowałem tytuł cała ta kiera co jest na zdjęciu mnie interesuje, a wiem że ona pasuje bez problemu dlatego zapytałem jedynie o poduszkę