Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to jak piszemy czas spota jaka godzina ja bede w sączu juz od 12 jakby co mi nawet 15 by odpowiadała
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Coś mi sie dni porąbaly bo moglem wczoraj sie pokazać byłem o 17 w sączu a mogłem przyjechać na 16 zgubiłem gdzieś sobotę w całym tygodniu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kurcye ze sie nie doczytalem wcześniej to bym sie zjawił .
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przemek chyba bedziemy musieli kolegę do pionu ustawić na kolejnym zlocie, albo jak takie zdanie to może my sobie osobne miejsca parkingowe dla naszych znadziemy jak takie bezplciowe.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ok ale b6 jest tylko 2 na spotach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolejna B5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No zapraszamy jak najbardziej, każdy nowy spotowicz jest mile widziany[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 12:16_________________________________________________Obserwuj temat w naglówku pojawią sie informacje co i jak odnośnie spota
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No kolego 24.07 kolejny spocik organizujemy co 2 tygodnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie nie wina dymka po prostu trafia się okazja i warto zmienić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Być może moja B6 będzie do sprzedania jak ktoś zainteresowany pisać PW.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no ja się pisze jak co dosć jestem pewien tego auta , ale bedzie polić teraz z 15 bo w ogóle jej nie oszczędzam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dla mnie odpowiada i tak bede z domu jechał, przemek możemy się spotkać po drodze i zobaczymy czy teraz twoja da radę trochę dymu za mna ale odczucie mocy podobne jak u Songo tylko bez poślizgów
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No jeżeli o mnie chodzi to też proponowałbym żeby się spotkać w niedziele nie mieszać juz w tych terminach ale sam nie wiem czy się pokaże bo motocykl w ruchu w niedziele jak będzie ładna pogoda więc jak będe wracał to zawitam.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i to wyglada jak najbardziej OK a nie te wiochpaski
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Adam dawaj zdjecia tych ledow, na sobotę się umówiłem między 10 a 11 a kolo sobie w ogóle zapomniał o tym.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to jak nie teraz to ustalimy na następnym trzeba bedzie cos wykombinować
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to wesele masz w sobote to na niedziele sie wyrobisz , no a jak tam sprawa naszego grilla ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
o widzisz to mi przynajmniej sie tak układa że wykłady mi sie zaraz przed spotem trafiają , to pokaż sie kiedyś wakacje idą wolne będzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Songo witamy wśród żywych, ani sie nie pokazujesz ani sie nie odzywasz wpoadłeś w trojkąt bermudzki czy co ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego Cris obserwuj temat a w nagłówku sie pojawi co i jak odnośnie spota
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No dobra dobra nie bawimy sie tu w kult, bo na takie cacka to mam inne pomysłu i kiedyś napewno je będe realizował.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobra dobra już będę o Tobie i tych KLI pamiętał :evil: A po co RS4 modzić to już tylko będe przyjezdzał was wkurzać :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ta jest i ma te fotele co bym chciał, kiedyś to sobie zrealizuje B6 musi do tego czasu wytrzymać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chłopie najpierw to ja muszę dom wybudować żeby mnie było stać na paliwo a jak będę sprzedawał moją to ona jeszcze bedzie miala troche bajerów więc napewno będziecie wiedziec jak sie bede pozbywał[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:21_________________________________________________http://allegro.pl/audi-rs4-kombi-100-bezwypadek-salon-polska-i1665955164.html Tą bym już przytulił
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ja kiedyś upoluje B7 ale to juz RS4