Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. Chłopaki myśle, że się trochę zapędziliście z tymi ocenami Nie chce nie jedzie po co to zapychanie pierdołami wątku
  2. oK szukaj mojego audika łatwo znajdziesz w tłumie :> rano w niedziele bede koło 7:30 na tym glównym parkingu pod budynkiem A
  3. no własnie ale na zime to Gołąbkowice podziemy tam jest chyba ogrzewany i przynajmniej ciszej a nie jak w SANDECI gokarty nap.... cały czas
  4. LOKO nie zginąłem, żyje i mam się dobrze ale jakoś brak czasu było na cokolwiek a jak ja byłem to was nie było a co do spotów to jeżeli o mnie chodzi to ja wcześniej jak 18 to nie dam rady być w niedziele i nie mowie tylko o najbliższej.
  5. wollant a gdzie to bedziesz siedzial w tej szkole ?? Bo ja tez sie zjawie ale własnie dopiero koło 18:30 też szkoła WSB
  6. No to jak tam chłopaki robicie spota jutro ??
  7. na 09. mi odpowiada i od tego terminu te 2 tygodnie ustalic byłoby spoko
  8. Ja mam imieniny w weekend a sie zmywam na słowacje
  9. LOKO opuszczasz się coraz bardziej ale mnie też nie będzie bo na słowacji siędzę na makaronach słowackich na motocyklu. Jeżeli będe wracał koło 16-17 to wpadnę do sącza.
  10. Dzięki Młody :> No twoja gleba też robi niesamowite wrażenie na tych felach
  11. Młody dziś pod SANDECJĄ, mlody respekt za te glebę bo jak byłeś pierwszy raz to byla tragedia a teraz jeden rzut oka i od razu pomyślałem że to właśnie ty jedziesz.
  12. No jak już 3 przyjedzie to nie wiem czy to wytrzymam Nie bądźcie tacy drażliwi na tym punkcie a tak apropo fiesty też byłem na forum zarejestrowany pewnie jeszcze moja fiesta tam jest.
  13. Widzę że jakiś lincz będzie mnie czekał za 2 tygodnie
  14. Szczerze to blachy pierwsze zauważyłem !! :polew: :polew: :polew:
  15. No popatrz tak mi się od razu skojarzyło zapytaj ją o bandę motocyklistów ciekawe czy zauważyła, tylko nie pamietam czy rano ją widziałem bo wtedy było nas 6 a w jak wieczorem to tylko 3.
  16. LOKO czy ta twoja fiesta jest biała i ma czarny felunek i niebieski napis xr2i na tylnej klapie ?? oraz rejestrację KLI?? Bo widziałem takową w sobotę w krościenku na stacji z blond kierowcą.
  17. Ja tym razem będę już na 100 % jak bedzie ladnie przyjade motocyklem
  18. Ja tak na codzień jeżdże :polew: :polew: Nie no żartuję wiecie że na tym wyścigu średnia prędkość przejazdu to 180 km/h
  19. Jutro spotujemy mam nadzieje zbierać dupska i w niedziele się widzimy.
  20. W gazie nie jestem zainteresowany a tak jak pisałem nie chce więcej wydawać niż 4 tys.
  21. Jak najbardziej B3 ale w 1.9 jakby był, a masz na zbyciu z Ciechanowa mam niedaleko więc mogę wpaść obejrzeć i przy okazji tego Gofera oblukam
  22. Szukam na dojazdy do pracy w nowym miejscu, nie do końca musi to być GOLF ale coś z tej stajni Audi 80 B3 lub B4
  23. 4 górna granica nie chce więcej wydawać bo jak zacznę zwiększać to za chwilę się okaże że za 10 tys szukam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.