Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chłopaki myśle, że się trochę zapędziliście z tymi ocenami Nie chce nie jedzie po co to zapychanie pierdołami wątku
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
oK szukaj mojego audika łatwo znajdziesz w tłumie :> rano w niedziele bede koło 7:30 na tym glównym parkingu pod budynkiem A
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no własnie ale na zime to Gołąbkowice podziemy tam jest chyba ogrzewany i przynajmniej ciszej a nie jak w SANDECI gokarty nap.... cały czas
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
terminy nie ale godzine
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO nie zginąłem, żyje i mam się dobrze ale jakoś brak czasu było na cokolwiek a jak ja byłem to was nie było a co do spotów to jeżeli o mnie chodzi to ja wcześniej jak 18 to nie dam rady być w niedziele i nie mowie tylko o najbliższej.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wollant a gdzie to bedziesz siedzial w tej szkole ?? Bo ja tez sie zjawie ale własnie dopiero koło 18:30 też szkoła WSB
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to jak tam chłopaki robicie spota jutro ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
na 09. mi odpowiada i od tego terminu te 2 tygodnie ustalic byłoby spoko
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja mam imieniny w weekend a sie zmywam na słowacje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO opuszczasz się coraz bardziej ale mnie też nie będzie bo na słowacji siędzę na makaronach słowackich na motocyklu. Jeżeli będe wracał koło 16-17 to wpadnę do sącza.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki Młody :> No twoja gleba też robi niesamowite wrażenie na tych felach
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Młody dziś pod SANDECJĄ, mlody respekt za te glebę bo jak byłeś pierwszy raz to byla tragedia a teraz jeden rzut oka i od razu pomyślałem że to właśnie ty jedziesz.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No jak już 3 przyjedzie to nie wiem czy to wytrzymam Nie bądźcie tacy drażliwi na tym punkcie a tak apropo fiesty też byłem na forum zarejestrowany pewnie jeszcze moja fiesta tam jest.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzę że jakiś lincz będzie mnie czekał za 2 tygodnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no co ........
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szczerze to blachy pierwsze zauważyłem !! :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No popatrz tak mi się od razu skojarzyło zapytaj ją o bandę motocyklistów ciekawe czy zauważyła, tylko nie pamietam czy rano ją widziałem bo wtedy było nas 6 a w jak wieczorem to tylko 3.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO czy ta twoja fiesta jest biała i ma czarny felunek i niebieski napis xr2i na tylnej klapie ?? oraz rejestrację KLI?? Bo widziałem takową w sobotę w krościenku na stacji z blond kierowcą.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tym razem będę już na 100 % jak bedzie ladnie przyjade motocyklem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tak na codzień jeżdże :polew: :polew: Nie no żartuję wiecie że na tym wyścigu średnia prędkość przejazdu to 180 km/h
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jutro spotujemy mam nadzieje zbierać dupska i w niedziele się widzimy.
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
W gazie nie jestem zainteresowany a tak jak pisałem nie chce więcej wydawać niż 4 tys.
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jak najbardziej B3 ale w 1.9 jakby był, a masz na zbyciu z Ciechanowa mam niedaleko więc mogę wpaść obejrzeć i przy okazji tego Gofera oblukam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Szukam na dojazdy do pracy w nowym miejscu, nie do końca musi to być GOLF ale coś z tej stajni Audi 80 B3 lub B4
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
4 górna granica nie chce więcej wydawać bo jak zacznę zwiększać to za chwilę się okaże że za 10 tys szukam.