Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. A więc kolego spanky powiedz mi co to może być koło filtra powietrza o indentycznej budowie jak N75 ?
  2. A i jeszcze jedno pytanie czy AVF ma 2 zaworki N75 ?
  3. Nie no tą zamówiłem z allegro i tak musze malować to jak najtaniej szukam.
  4. Crisu dzięki już kupiona i do lakiernika za chwilę
  5. Panowie problem się rozwiązał po założeniu wiekszego intercoolera, auto według mnie jest bardziej dynamiczne i turbo się przestało wieszać.
  6. Łukasz a na zajeciach bedziesz ?
  7. Siara chroń domowy przemysł, trzeba tępić konkurencje
  8. No i lepiej się bedzie jechało Odważniej
  9. Siara pod zimny prysznic przed wyjazdem a potem jedz z otwartym oknem nie zagrzejesz sie do sącza napewno :polew:
  10. W razie czego ja będę miał Concerta na sprzedaż napisz do mnie na maila ([email protected]) podrzuce zdjęcie.
  11. Podepnę się do tematu bo właśnie chciałem zrobić to samo czy taki adapter załatwi sprawę http://allegro.pl/adapter-rns-e-plugplay-a3-a4-a6-i1950954957.html I jeszcze jedno pytanie co zrobić z podpięciem anteny ?
  12. Jak bedziecie miec gdzieś okazyjnie skrzydła to biorę :polew:
  13. zmien na 1.8 T i nawet 300 KM wyciągniesz przy dobrej zabawie
  14. Poczekaj jak wróce od Aligatora to licze na jeszcze wieksze przyspieszenia, poprawa programu napewno mu pomoże :>
  15. Uploaded with ImageShack.us Wczorajszy motaż godzina 00:30 do 3 zeszło ale zamontowany efekt czuć, turbo przestało się wieszać, tylko zderzak jeszcze do wybebeszenia bo nie siedzi jak trzeba.
  16. Adas ale właśnie o to chodzi, że jak sie bawić to na całego a nie na 50 % zrobi się jak trzeba moc zostanie a reszta bedzie działać jak trzeba, źle jest rozłożony moment i to mnie wkurza.
  17. montaż mój czesci 730 zł jak liczylem.
  18. No pokazał ładnie i jak sprzęgło nie ślizga to też niezle sie zbiera ale Q nie da żyć sprzęgłu przy takiej mocy.[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________We środę lece do Kolbuszowej, znalazłem kolesi z akcesoriami do FMIC i montaż jeszcze przed chipem, żeby juz na nowym FMIC'u zrobił virusa.
  19. Program to ja już mam i na AVF mam 182 KM i 416 Nm ale jadę go troszkę zmniejszyć i poprawić bo jednak garażowe roboty nie są opłacalne i tak trzeba swoje wyłożyć za dobrą robotę a pozatym sprzęglo mi pada
  20. grupówka z forum vw jeden koleś się wycofał i za niego się wbijam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.