Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
A więc kolego spanky powiedz mi co to może być koło filtra powietrza o indentycznej budowie jak N75 ?
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
A i jeszcze jedno pytanie czy AVF ma 2 zaworki N75 ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie no tą zamówiłem z allegro i tak musze malować to jak najtaniej szukam.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu dzięki już kupiona i do lakiernika za chwilę
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
Panowie problem się rozwiązał po założeniu wiekszego intercoolera, auto według mnie jest bardziej dynamiczne i turbo się przestało wieszać.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łukasz a na zajeciach bedziesz ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No tak sorry. :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara chroń domowy przemysł, trzeba tępić konkurencje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i lepiej się bedzie jechało Odważniej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara pod zimny prysznic przed wyjazdem a potem jedz z otwartym oknem nie zagrzejesz sie do sącza napewno :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będe zróbmy o 16.
-
Navi RNSE a Concert II
W razie czego ja będę miał Concerta na sprzedaż napisz do mnie na maila ([email protected]) podrzuce zdjęcie.
-
[ALL B6/B7] Przejsćie z 1Din na 2Din zmiana radia Concert II na inne... BNS 5.0
Podepnę się do tematu bo właśnie chciałem zrobić to samo czy taki adapter załatwi sprawę http://allegro.pl/adapter-rns-e-plugplay-a3-a4-a6-i1950954957.html I jeszcze jedno pytanie co zrobić z podpięciem anteny ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak bedziecie miec gdzieś okazyjnie skrzydła to biorę :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zmien na 1.8 T i nawet 300 KM wyciągniesz przy dobrej zabawie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poczekaj jak wróce od Aligatora to licze na jeszcze wieksze przyspieszenia, poprawa programu napewno mu pomoże :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Uploaded with ImageShack.us Wczorajszy motaż godzina 00:30 do 3 zeszło ale zamontowany efekt czuć, turbo przestało się wieszać, tylko zderzak jeszcze do wybebeszenia bo nie siedzi jak trzeba.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może być 16 nawet jakby co.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Urlop mam coś musze robić :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Adas ale właśnie o to chodzi, że jak sie bawić to na całego a nie na 50 % zrobi się jak trzeba moc zostanie a reszta bedzie działać jak trzeba, źle jest rozłożony moment i to mnie wkurza.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
montaż mój czesci 730 zł jak liczylem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No pokazał ładnie i jak sprzęgło nie ślizga to też niezle sie zbiera ale Q nie da żyć sprzęgłu przy takiej mocy.[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________We środę lece do Kolbuszowej, znalazłem kolesi z akcesoriami do FMIC i montaż jeszcze przed chipem, żeby juz na nowym FMIC'u zrobił virusa.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Program to ja już mam i na AVF mam 182 KM i 416 Nm ale jadę go troszkę zmniejszyć i poprawić bo jednak garażowe roboty nie są opłacalne i tak trzeba swoje wyłożyć za dobrą robotę a pozatym sprzęglo mi pada
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
1 tys.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
grupówka z forum vw jeden koleś się wycofał i za niego się wbijam