Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No a ja mam właśnie wolne
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bierzesz CRISU ??[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 19:22_________________________________________________Jade w pon do Katowic do dynosoftu na chip jest ktoś zainteresowany na wycieczke??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ODDAM AUDI chce ktoś dopłace przy odbiorze, tylko szybko !!!!!!! :polew: :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody przyjedz a dam Ci Q7
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No co ty już na jednym mnie koles zmylił wiec narazie zmiany nie będzie (tak apropo) auta w Angli a wszystkie europejczyki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no napewno no ceny lekko przez 4 razy w dół, jakby tak było to ja dziś po to q7 jade
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty no rzeczywiście ale miałem zdziwko jak zobaczyłem te ceny. Chłopie Audi Q7 z 2008 3.0 TDI za 32,000 zł
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu ogarniesz temat i będzie dobrze.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu tak dla twojej informacji to ja też już ten temat wałkowałem po co się kłócić piszemy młodemu PW i juz zmienia i jest OK jak piszesz na głównym to nie dziw sie że nie zawsze Młody zmieni, a tak szczerze to w brzesku ruch jak cholera na spotach, bedziesz miał mniejszy problem.[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 10:06_________________________________________________A ja to chyba po Q7 pojade, na tym adresie jest w anglii jest warsztat blacharsko lakierniczy i jeszcze tabliczka na ścianie 50 % taniej wiec niezle KUPA to musi być. Google MAPS pomaga :>[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 10:07_________________________________________________Poszlo PW
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No właśnie Crisu jesteś tu często i móglbyś to zrobić ja dość często w tygodniu nie mam czasu wejść i nie chcę brać tego na siebie a potem się nie wywiązać. Jesteś wybrany pisze PW do młodego.[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 08:56_________________________________________________http://autoportum.otomoto.pl/tab?page=2 patrzcie jakie ceny
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dokładnie Crisu jak chcesz to ja napisze Młodemu PW.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zgłaszamy Crisa i już często bywa będzie organizował wątek
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co ja mam do tego ?? Jak Crisu chce to niech rządzi jak ma chęci i czas.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co za walka, ale czułem że tak będzie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale wam klina zadałem :polew: Napewno będzie to AUDI
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :evil:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Napisz młodemu PW i nie, nie zgadłeś.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale Cie to męczy crisu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no właśnie cąły czas w tym obrębie :>
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No nie przystanę na propozycje dostarczenie auta do mnie raczej sie po nie wybiorę osobiście mam czas mogę pozwiedzać, czekam na odp po pytaniu kiedy mogę je osobiście odebrać.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No jak mi wyjdzie to co planuje to wam kopary spadną :evil: Ale coś czuje, że bedzie kicha. A i logi do poprawy bo to całkiem inaczej trzeba zrobić niż robiliśmy z Przemkiem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C21763150.html Panowie mam pytanko do was czy ktoś może kojarzy to auto bo w opisie jest Lublin, pisząc do kolesia dostałem odpowiedź, że mieszka w angli i tam jest auto, pisze do mnie po angielsku i proponuję dziwne dostarczenia samochodu ale nie o to chodzi. Jakby ktoś kojarzył to proszę o info na PW z góry dziękuję pozdrawiam Mike.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czekaj cierpliwie :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jeszcze co innego :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spokojnie jak się uda to na następnym już nim bede :>