Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. Dzięku Przemo, odemnie także dla wszystkich wesołych świąt.
  2. i jak tam chłopaki poskręcaliście te auta na święta ?? Wesołych świąt panowie i zapraszamy na kolejnego spota po nowym roku.
  3. Panowie znalazłem nasza czikite :> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154751.30 czytać
  4. może mają taki przestój jak sącz kiedyś
  5. Ryba w brzesku albo nie mają opon albo już nawet całych aut.
  6. "Mam tylko drzwi zapomniałem zabrać " :polew:
  7. Po drobnym rezaniu myślę, że nieźle by to w B6 wyglądało :polew:
  8. Tak jest ojcze Siara Ładne te S-ki
  9. Ale was najechało z tego brzeska :> Dobrze, że przynajmniej Tomasz was godnie reprezentował.
  10. Korzenna pokonana 210 km/h bo już zawali drogi jechały, LOKO kondolencje trzym się tam
  11. Panowie tak jak pisałem wcześniej po założeniu nowego IC byłem u Aligatora w Katowicach zestroił auto na 189,9 Km i 390 Nm było to 05.12 i od tego czasu żadnych problemów z wyłączającą się turbiną brak błedu na komputerze także.
  12. No miejmy nadzieje, że będą już na spocie.[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 17:05_________________________________________________Tomasz bedę miał jutro ze sobą listwy na drzwi to sobie zobaczysz jak laminat wygląda.
  13. dobra podskocze do niego i wezmę jedną stronę to sobie zobaczysz.
  14. Mam dokladkę na dwa wydechy gładką ori nie wycinana zobaczysz w niedziele jak bedziesz, a cene to sie dogadamy.
  15. Mój zderzak bedzie do sprzedania co mam na aucie, jak się Przemek nie zdecyduję to może ty weźmiesz bo ja mam w planach hybrydę własnego pomyslu. Listwy zakupiłem na drzwi S-line (ale laminat), no i lotka i to leży u lakiernika.
  16. No to masz takie plany jak ja tylko, że ja już skompletowałem co chce i w połowie stycznia będę zakładał.
  17. Tomasz kiedy lotkę na dach zakładasz ? czy może już zalożona ? Moja się maluję dzięki Crisowi mam oryginał do B6 i co jeszcze ciekawe ona jest na magnesach trzyma się nawet bez klejenia ale do jakiej prędkości to nie sprawdzałem.
  18. Będziemy ja mam kabel Przemka i wezme lapka
  19. no to jechać w sobotę i w niedziele na spota we dwóch.
  20. No to jak z tą niedzielą ? Jaka frekwencja się szykuje ?
  21. Uploaded with ImageShack.us Koledzy za co odpowiada to wejście zaznaczone czerwoną otoczką, zmieniłem radio na concert III i ten kabelek mi został.
  22. a w sumie może w końcu się zmobilizujecie i pokupicię conajmniej b7 albo nawet b8
  23. wiem ale w końcu lincz mnie bedzie czekał za te teksty :polew:
  24. Rozgrzebałem znowu to biedne audi, w niedziele juz bedzie caly zderzak z kratkami. Klei się BOLL KLEJ DO SZYB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.