Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. U mnie jest kraina Koło GoRlic
  2. No spróbuj nie przyjechać, znajdziemy Cie w KLIwland !!
  3. No to się ciesz bo ja jeszcze 18.12 zasuwam na 4 godz i o 16 jestem.
  4. Siara no wypada żeby sie nie spsuło za wcześnie.
  5. Wiesz ale to jest przykład ja mam pewne auto od kumpla i nie te pieniądze a w dodatku z tych małych pierdółek jej się ta najbardziej podoba, jak zakupie to w styczniu przylecę nią na spota.
  6. Taaa co jeszcze, są miejsca o których wie ale nie musi bywać. :> Pozatym A1 nie ma tego wyglądu.
  7. Panowie co sądzicię o takiej zabawce dla żony ? http://otomoto.pl/alfa-romeo-mito-C21944513.html
  8. gołąbkowiece koło NOMI i BP też ma gdzie zrobić zakupy
  9. no i Tomek i już was trzech a to juz pod grupę podchodzi. To co się stało wyprzedali wszystkie audi w brzesku czy co ?
  10. zbierać się grupą z tego brzeska i zapraszamy.
  11. Widzę, że temat umarł śmiercią naturalną ale mam dla was ciekawostkę ponieważ na forum golfa zrobili program który w swoich zaawansowanych opcjach ma też test zegarów podrzucę wam link może współpraca czymś zaowocuje http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=80&t=404527
  12. A mogłem nakrecić na autostradzie w każdym razie 3.0 TDI w A5 musiało uznać wyższoć A4 na autosradzie.
  13. Chłopaki może zaprosimy Brzesko do Sącza na spota przed świetami ??
  14. Songo dobre nie widziałem jeszcze tego.
  15. Crisu to może daj mi numer konta na PW to przeleje
  16. Ja już jestem po pierwszych poślizgach u mnie był śnieg wczoraj.
  17. Narazie jest: 1. LOKO 2. siara 3. kantek1 4. Mike_G_A4 Pewnie, że chętny, jak skończe audi to mam nadzieje że i moję się tam znajdzie.
  18. No pewnie że nie dużo w dziale sprzedam jak się pojawiają to po 450.
  19. Crisu dziś doszła mi lotka i powiem Ci że pasuję super nawet na samych magnesach(ma wbudowane) by ją można było wozić bo tak się trzyma ale lakier to ktoś spie...... ale już u lakiernika leży i co najlepsze to ori od B6.
  20. ty to popatrz co ja trafilem http://motokiller.pl/1265/No-i-mozna-wieksze-turbo-wstawiac
  21. Siara czyżbyś się nabijał z mojego coolera ?
  22. A jak, z Katowic smignolem na szybkiego, ale to wszytko z quattro i nic wiecej
  23. LOKO bój się :polew: Zrzuciliśmy moment dla sprzęgła jest o wiele lepiej przestało się slizgać, troszkę wigoru mu ubyło ale nieznacznie nadal zapie...la tak jak chce a wszystko jest OK
  24. Nowy wykresik :evil: :evil: :evil: Uploaded with ImageShack.us Bez komentarza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.