Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
Ania, nie jestem z tych ludzi co się zjeżdża całą rodziną do kogoś na wakacje, na tzw. "krzywy ryj", na bilety może i byłoby stać, ale życie w Szwecji jest drogie. Ale nie ma tego złego... słyszałam że Ty w lipcu nas odwiedzisz
-
Spociki Łódzkie
ja,Mario,Oficer,Cymek ale tam bedzie wiekszy ogien niz w BT lepsza ekipa sie zbiera Pozwolę sobie zauważyć, że Ktoś tu o mnie zapomniał
-
Spociki Łódzkie
Ania jeśli Ci się podoba to pakuj ją i koniec - autko ma się Tobie podobać a nie innym Zawsze możesz sobie zarobić wszystkie listwy w niebieskiej alkantarze Programik :kox: tylko pamiętaj - za jakiś czas będzie Ci mało heheheh to tak jak z tatuażami, jak zaczniesz to robisz i robisz....
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Uuu, to już ostatni raz pojedziesz z Lubą
-
Spociki Łódzkie
Majówka, majówka i po majówce, mimo złej pogody dwa grillowe bankiety się odbyły Kłysiu, płytkę z fotkami z BT i wczorajszymi masz już zgraną
-
Spociki Łódzkie
Tylko wspomnieć o grillu i jaki ruch się zrobił na łódzkim Fajnie, na pewno będziemy a kto przywozi grilla ? Bo my jeszcze nie zakupiliśmy na ten sezon. I żarcie niech każdy weźmie dla siebie tak?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
W knajpie byłeś biedny:thumbdown:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Witam, ćwiara, wyspałeś się w Zakopcu w aucie?
-
Spociki Łódzkie
O ludzie.... Tu się nic nie dzieje, masakra jakaś Może po Bukowinie troszkę się ruszy:eusathink:? Kłysiu, Ewcia,Tomcio... - do jutra :oczko: Pozdrowienia dla reszty bandy
-
Spociki Łódzkie
to 2 sztuki madziu, XL dla miśka poproszę ;-)
-
Spociki Łódzkie
I adaś nie załapał i mama się załapała....
-
Spociki Łódzkie
- Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
hasła z 14 i 15 kojarzę, ale nie pamiętam ich dokładnej historii:doh:- Spociki Łódzkie
Kłysiu, żyjesz ? Mamy nadzieję, że zaszczycisz nas swoją obecnością dzisiaj ?- Spociki Łódzkie
A ja mam w pracy ukrop:p- Spociki Łódzkie
Widzę że towarzystwo się nudzi:D- Spociki Łódzkie
Szkole się, słucham ... I po forach fikam. Nie wiesz że kobiety mają podzielną uwagę?- Spociki Łódzkie
bardziej mi na rumunkę pasuje ;-)- Spociki Łódzkie
Seba, weź rajtuzy do BUKOWINY ;-)- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Seba zainstalował mi aplikację w telefonie:D ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- Spot w kfc, to mi się podoba:) ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ---------- Hej aniu;) Ostatni raz na forum byłam chyba z rok temu, teraz mam w telefonie to będę częściej:thumbup:- Spociki Łódzkie
Testing:)- Spociki Łódzkie
Oj smarowali, jeden drugiemu kiedy chcecie się spotkać????- Podziękowania i opinie XII Ogólnopolski Zlot i VII Urodziny Bukowina 2013
Jak zwykle mega wypas :decayed: tylko trochę za krótko:kox: dla mnie jak zwykle bomba:kox: tylko żeby mieć kierowcę ze sobą.... DZIĘKI ORGANIZATOROM I SZEFOWEJ ZA ZACNĄ CYTRYNÓWKĘ- Spociki Łódzkie
inne baranki powiadasz ??? - Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda