Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/1043559,przerwane-kolonie-wszyscy-szukaja-agnieszki-palac,id,t.html?kategoria=687 może znacie niejaką Panią Pałac ? Jest nam winna kasę za Adasia kolonie :gwizdanie:
  2. Panton, to te najbardziej przyzwoite :gwizdanie:
  3. to na trzecią nogę po małym kałamarzyku i do spania nie?
  4. kilka wspomnień [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 16:54_________________________________________________ [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 16:56_________________________________________________za rok powtórka :kox: ale mam nadzieję, że w większym składzie
  5. wrócili cali i zdrowi, chociaż zdrowi ?
  6. no właśnie jeszcze nie, niedawno wróciłam z ćwiczeń i teraz się opycham ale nie cukinią
  7. a nie wejdzie w nie mało co mi nie podarł kurtki w Bukowinie
  8. to se pogadali
  9. o nie :!: :!: :!: nie chcę pokoju koło Poźka :doh1: znowu będzie próbował się zmieścić w moje ubrania :wink4:
  10. Misiek szoruje furę, wieczorem się zgadamy
  11. http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=woj.+%A3%F3dzkie%2C+Zgierz+1&loc2=samoci%B1%BFek&byCar=on&cId1=6e40d30955cf5672d90024e800adc600038d002a00069ff6&sId1=&cId2=&sId2= myślę, że tak będzie OK Możemy spotakć się w Koninie Adaśko [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 16:42 _________________________________________________ Bartuś, no coś Ty, z Klubu AA ? Nigdy !!!
  12. Adaś, daj telefon - będziemy się zdzwaniać
  13. Seba, słyszałam, że zakupiłeś jakieś specyfiki do "błękitnej laguny" z Amwaya Co kupiłeś i gdzie ? Kiedyś "byłam" w Amwayu, baaardzo chwalę sobie wszystko co od nich,pewne artykuły stosuję do tej pory.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 18:46_________________________________________________ Magdalenah, widziałam Cię parę razy na Szczecińskiej już w Zgierzu,ok 16:30, jechałam Matizem, dzisiaj też Cię widziałam, akurat byłam myszą, wołałam na radiu ale chyba ci antenę ukradli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. Kimi pogardziłeś taaaką kasą
  15. _________________________________________________ bo na razie mnie stać a jak coś to się wymieni na ekonomiczny model [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 18:50Chrissu, żebyś się nie zdziwił jak Ciebie Iza zamieni na bardziej "zasobniejszy" model i zostaniesz ze swoją ...... ;(
  16. i niech tak zostanie ...
  17. może w niedzielę się dogadamy konkretniej, my chcemy na pewno
  18. misieeeek, śpisz :?:
  19. my niestety mamy już wszystkie wekeendy do 2012 roku zajęte :gwizdanie: trzeba było napić się z nami w sobotę lo kurde to juz do konca roku sie nie zobaczymy na spocie ?? :wink4: nie no, w niedzielę może damy radę
  20. my niestety mamy już wszystkie wekeendy do 2012 roku zajęte :gwizdanie: trzeba było napić się z nami w sobotę
  21. jakbyście chcieli walnąć na zgierz to dzwońcie, bo wychodzimy do kuleżanki, Ania już pojechała na kraków
  22. Zgierz ul.Witosa Misiek mówi że o każdej porze :gwizdanie:
  23. jak zawsze :good: :good: dedykacje klub A4 rządzi nie miały końca ..........................................................................[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 12:51_________________________________________________ my już po "chorwackiej RAKIJI" :decayed: :drunk: :drunk:
  24. my robimy spadówę dozobaczenia
  25. póki co pozdrowienia ze Zgierza a za 2 godz spotykamy się w Karczmie :decayed: :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.