Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. Bartek, czemu się nie chwalisz, że do BT jedziesz :bicz3:
  2. niooooooooooooo, szczególnie moja Chylińsia :slina:
  3. w niedzielne słoneczne południe tak się dać wczoraj wrobić Miśkowi :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: powiedział, że jedzie robić hamulce :wink4: :wink4: a tu zamiast hamulców mam szum w uszach do tej pory :kox:
  4. no właśnie :>
  5. hejka banda ja muszę siedzieć w domku i sprzątać a misiek z DJ bawią się w naprawianie hamulców
  6. kulturalnie
  7. my, winko z misiem
  8. :hi: hejka :> miało świecić słońce , a zrobiło się tak jesiennie :confused4:
  9. dzięki chłopaki, przez cały dzień nie miałam tyle życzeń co od Was, co banda to banda nie ma co
  10. haaa, i ja się załapałam
  11. i będą 2000 urodzinki dzisiaj :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 08:06_________________________________________________ trochę przemarzliśmy wczoraj :kox:, w domu nawet grzane piwko nie pomogło, a Adasiowi do dzisiaj jest zimno :kox:
  12. :hi: piąteczek piąteczek, a Wy nigdzie w weekend nie chcecie iść
  13. my też mamy, ale nie chcemy się sami zabawiać a może w sobotę ktoś będzie chętny na jakieś tany tany ??? ostatnia sobota karnawału jest przecież :evil: :evil:
  14. no właśnie, :wallbash:
  15. a kto idzie Bartuś ?????????????
  16. :hi: znaczy się... że nie idziemy ? ;( ;( ;( ;(
  17. to się decydujcie, bo jutro muszę ew. stolik zarezerwować, a teraz fikam na You Can Dance :kox:
  18. no to już nie wiem czy rezerwować stoliki czy nie ??? jeszcze będziecie się prosić :bicz3:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 21:11_________________________________________________ no nie wiem właśnie ;( może koło 20 ?
  19. heeeellllooołłłłł no jak tam łodziaki-buraki? idziemy w piątunio do CITY PUB PIZZA ????????????????????????????
  20. Kimi, Seba i reszta bandy, a Wy ?????????????????? Piszecie się na pizzunię ??? :beer1: bo trza stoliki rezerwować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  21. ponawiam pytanie, czy jest ktoś chętny na piątunio do CITY PIZZA&PUB ?????????????????????
  22. no, masz szczęście... [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:42_________________________________________________ koniecznie
  23. wito 505, tu masz fotkę z ostatniej bibki w city pub pizzerii http://postimage.org/image/1toqxnsec/[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:39_________________________________________________ z samym prezesem HUGO normalnie :evil: [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:40_________________________________________________widzisz jaka siła przebicia w kobietach :kox:
  24. chłopaki ? no teraz to już z przytupem
  25. dobrze, że chociaż na chwilę wszedł kłysiu, bo z Wami się dzisiaj nie idzie dogadać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.