Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
:buziak: [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:50_________________________________________________ :buziak:
-
Spociki Łódzkie
na drugi raz Was przypilnuję spadamy na 200x220 [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:48_________________________________________________ paaaaaaaa pijoki
-
Spociki Łódzkie
a kto mi zrobił zdjęcie z czterema flaszkami ???????????????? :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
piłeś, widziałam na zdjęciu :wink4:
-
Spociki Łódzkie
wojtek janaszkiewicz i paweł lebioda[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:40_________________________________________________ ha ha ha , baaardzo śmieszne
-
Spociki Łódzkie
b4rt4s, to kto dawał kasę na gorzołkęł ????????? misiek mówił, że dal 50 zł
-
Spociki Łódzkie
no co hahahaha? to na co przefikał kasę ??????????
-
Spociki Łódzkie
to misiek nie stawiał w sobotę ? ?
-
Spociki Łódzkie
:hi: kolejny informatyk się znalazł [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 17:02_________________________________________________ jak chcesz, możesz zaopiekować się naszym laptopem, ale uprzedzam-często się psuje
-
Spociki Łódzkie
:naughty:
-
Spociki Łódzkie
to jest dopiero karny ku...s :kox: :gwizdanie: :shocked: :shocked: :shocked:
-
Spociki Łódzkie
witamy "świeżego" kolegę w łódzkiej bandzie :evil: :a4fan:
-
Spociki Łódzkie
uuuuu na trzeźwo to też się nie pobawicie ze mną dobra, idę mamie obciąć paznokcie
-
Spociki Łódzkie
no mów kiedy bo muszę z tydzień wolnego wziąć i zakupić cytrynówkę, bo wiesz.... bez podkładu nie wypada iść (przykład: sobota) [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________ podkład mnie zabił
-
Spociki Łódzkie
b4rt4s - kiedy kiedy ?????????????????????????????????????
-
Spociki Łódzkie
a brawa dla kogo ?
-
Spociki Łódzkie
no właśnie, i nie tylko do Twojej, niech tylko wróci z pracy :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
ze zdjęć wynika, że chyba 100 lat śpiewaliśmy, i jakieś brawa były ???????????????
-
Spociki Łódzkie
prawie jak w Tap Madl
-
Spociki Łódzkie
idę jeszcze troszkę w kokonik
-
Spociki Łódzkie
no no, słyszałam jak był bojowo nastawiony na biednego gościa co chciał tylko do domu, Goły mówił, żę nieźle się tam na niego rzucili, a Bartek najbardziej
-
Spociki Łódzkie
bartuś1605, dzięki za opiekę, nieźle mnie tam pilnowałeś jak spałam, chyba żeby mnie nikt nie ukradł
-
Spociki Łódzkie
:hi: fajnie się bawiliście :embarrassed:
-
Spociki Łódzkie
wiem, że nie brałeś, ale można już gdzieś zobaczyć wczorajsze?????????
-
Spociki Łódzkie
poniżej głównych tematów masz wątek z zdjęciami Bartuś, gdzie są fotki ???????