Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. :buziak: [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:50_________________________________________________ :buziak:
  2. na drugi raz Was przypilnuję spadamy na 200x220 [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:48_________________________________________________ paaaaaaaa pijoki
  3. a kto mi zrobił zdjęcie z czterema flaszkami ???????????????? :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  4. piłeś, widziałam na zdjęciu :wink4:
  5. wojtek janaszkiewicz i paweł lebioda[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:40_________________________________________________ ha ha ha , baaardzo śmieszne
  6. b4rt4s, to kto dawał kasę na gorzołkęł ????????? misiek mówił, że dal 50 zł
  7. no co hahahaha? to na co przefikał kasę ??????????
  8. to misiek nie stawiał w sobotę ? ?
  9. :hi: kolejny informatyk się znalazł [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 17:02_________________________________________________ jak chcesz, możesz zaopiekować się naszym laptopem, ale uprzedzam-często się psuje
  10. :naughty:
  11. to jest dopiero karny ku...s :kox: :gwizdanie: :shocked: :shocked: :shocked:
  12. witamy "świeżego" kolegę w łódzkiej bandzie :evil: :a4fan:
  13. uuuuu na trzeźwo to też się nie pobawicie ze mną dobra, idę mamie obciąć paznokcie
  14. no mów kiedy bo muszę z tydzień wolnego wziąć i zakupić cytrynówkę, bo wiesz.... bez podkładu nie wypada iść (przykład: sobota) [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________ podkład mnie zabił
  15. b4rt4s - kiedy kiedy ?????????????????????????????????????
  16. a brawa dla kogo ?
  17. no właśnie, i nie tylko do Twojej, niech tylko wróci z pracy :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  18. ze zdjęć wynika, że chyba 100 lat śpiewaliśmy, i jakieś brawa były ???????????????
  19. prawie jak w Tap Madl
  20. idę jeszcze troszkę w kokonik
  21. no no, słyszałam jak był bojowo nastawiony na biednego gościa co chciał tylko do domu, Goły mówił, żę nieźle się tam na niego rzucili, a Bartek najbardziej
  22. bartuś1605, dzięki za opiekę, nieźle mnie tam pilnowałeś jak spałam, chyba żeby mnie nikt nie ukradł
  23. :hi: fajnie się bawiliście :embarrassed:
  24. wiem, że nie brałeś, ale można już gdzieś zobaczyć wczorajsze?????????
  25. poniżej głównych tematów masz wątek z zdjęciami Bartuś, gdzie są fotki ???????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.