Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
ja też już po, ale po pracy ;( 11 aut, jeszcze tyle nie widziałam na żadnym spocie :slina: seba, chociaż fotki, plis
-
Spociki Łódzkie
noj pojechali :( za 2 minuty spocik, ale będę z Wami chociaż myślami
-
Spociki Łódzkie
a ja? ;( ;( ;(
-
Spociki Łódzkie
hellloooołłłł, ja znowu w pracuni , spocicie się dzisiaj ? jeżeli chodzi o filmik "Och Karol 2" - dla mnie OK, lekka polska komedijka - takie jak lubię :>
-
Spociki Łódzkie
nie, nie szkoda, podobno jest super , zresztą bardzo lubimy chodzić do kina na polskie produkcje [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________ bartus 1605, a może też zrobimy taką imprezkę 29 w Bazyliszku :kox: :kox:?
-
Spociki Łódzkie
Misiek, jak nie zadzwonisz do Gołego to będziesz wracał na pieszo z Bazyliszka do Zgierza dobra zawijam na... fotel dobrej nocy
-
Spociki Łódzkie
Misiek idź spać, nic się nie dzieje, - a rano robię Ci pobudkę
-
Spociki Łódzkie
i co ?????????? :bicz3: :bicz3: :bicz3: kłamczuchu :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
a co Wy tak szybko kończycie dzisiaj tą robotę ? aaaaaaaaaa pośpieszacie do kochanych babć
-
Spociki Łódzkie
jeden miś w domu drugi w pracy i kto ma lepiej? :papa: :papa: :papa: :papa:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie mam już co tu szukać, chłopaki zaczęli gadać jak prawdziwi macho trzeba się ewakuować
-
Spociki Łódzkie
uuuuu, grozisz ?????
-
Spociki Łódzkie
Misiek zrobił go samego, w sumie ma się ten zawód nie ?
-
Spociki Łódzkie
oj wyprawia wyprawia
-
Spociki Łódzkie
no to raz może być u Tomka na działce, raz gdzie indziej, całe lato mamy, tylko wcześniej trza się zgadywać (ja muszę wiedzieć przynajmniej miesiąc wcześniej)[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:35_________________________________________________ Tomek, a co jak by zjechało 10 aut i 20 osób :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie: Mariusz działka ma ponad hektar:D jest gdzie się bawić tam imprezy bywały już większe jeżeli chodzi o ilość osób a auta sie postawi wjada dalej zeby z przodu bylo blizej do domu i tyle:) :good: :good: Seba ale musi być jeszcze coś "żeby druga strona dochodziła" :naughty: :polew: misiek, nie wiem o co kaman :mysli:
-
Spociki Łódzkie
do pracuni, ale z/w
-
Spociki Łódzkie
no to czemu dopiero teraz się dowiaduję o takich ważnych skrótach dużo wiecie i się nie chwalicie :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
F5 nie wyrabiam stukać... :mysli: odśwież stronkę ?????????????????
-
Spociki Łódzkie
8 osób przeglądających wątek szok
-
Spociki Łódzkie
Seba, co z Twoją majówką ? gadaj szybko :!:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
może jakaś majówka- Spociki Łódzkie
mowa.... Mnie też teraz w niedzielę nie będzie Odbijemy sobie w sobotę za tydzień :naughty: :naughty: A na wiosnę i latem, jak będzie ciepło, robimy jakieś "plenery" ? Typu disco w lesie do muzyki z aut + grill i te sprawy? :naughty: mowa...- Spociki Łódzkie
aaaaaaaaa, jutro - Spociki Łódzkie