Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
i żeby nie było................ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
no siemka siemka :drunk: :drunk: :drunk:
-
Spociki Łódzkie
:polew: dobre :polew: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 12:43_________________________________________________ a pro'po bonerka, dlaczego mnie jeszcze tam nie ma ???????????????????????
-
Spociki Łódzkie
:hi: nareszcie mamy neta, coś nam porządnie wywaliło my już z Anią-Złota 1977 kończymy "złotą gorzką" :evil: zdjęcia będą będą, jak nam neta nie wywali i proszę znowu Anka polewa
-
Spociki Łódzkie
Huuuuuurrrrrraaaaaa, znaleźliśmy jeszcze jedną flaszkę :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: w zamrażalce była :> no dobra, macie jeszcze jedno, ale ostatnie
-
Spociki Łódzkie
może od nowego roku :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no to macie tańcuchny na stole
-
Spociki Łódzkie
a jakie ma madzia :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
jakby co - to mam jeszcze kilka na stole, jeszcze ciepłe, wczoraj cykane ale wymagany jest retusz - koniecznie
-
Spociki Łódzkie
a my jutro się spocimy z Krakowem :naughty: w Zakopanem [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 17:24_________________________________________________ avatarka powiadasz :naughty:
-
Spociki Łódzkie
1 dzień na dzień dzisiejszy dokupione 8 szt już wiem od czego mam sine nogi :gwizdanie: szampańska zabawa i coś specjalnie dla Kimi-aska
-
Spociki Łódzkie
No koniecznie Czekamy na wątek. Muszę pilnować miejsc dla Kłysia, ciekawe, czy Miśki dadzą radę do wieczora się ogarnąć, pewnie też ich trzeba będzie wpisać koniecznie :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
-
Spociki Łódzkie
Kimi nie żartuj że w robocie dzisiaj do jutra paaaaaaaaaaaaaaa Miśki życzą wszystkiego Naaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :>
-
Spociki Łódzkie
zaraz moja kolej na szykowanie
-
Spociki Łódzkie
My ? baaaardzo grzeczni dzisiaj chłopaki wódkę dokupowali, średnio 6 szt 0,7l na dobę jedzonko jak to w górach: czad , wszystko czad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
w Nowy Rok wchodzę na bogato: w nowym kożuchu :naughty: :good:
-
Spociki Łódzkie
:hi: 45 minut potrzebowałam żeby ogarnąć tylko dzisiejszy dzień :evil: daliście czadu, jak temat d*p to wszyscy na forum jeżeli chodzi o banerek to Seba jak zawsze: profeska, , dziewczyna nr 1 - najlepsza ze wszystkich !!![br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:47_________________________________________________tylko nie podoba mi się ten szampan na naszej tablicy rej
-
Spociki Łódzkie
Paaaaaaaaaaaaaa Kimi-asku i reszta bandy :buziak:
-
Spociki Łódzkie
Misiek nawet nie wchodził :kox: :polew:
-
Spociki Łódzkie
nieźle kręciło się w głowie :kox:
-
Spociki Łódzkie
Adaś taki naburmuszony :naughty: :foch: nie było kupione to co chciał :foch:
-
Spociki Łódzkie
sami ????????[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:56_________________________________________________ tak rodzinne
-
Spociki Łódzkie
:> to gdzie jutro fikacie ?????????????
-
Spociki Łódzkie
obiecanki-cacanki mieliśmy iść dzisiaj na tańce i co? nikomu się nie chce, piją i grają w bile Kimi, szkoda że Cię nie ma popląsałbyś ze mną nie [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:15_________________________________________________ Michaś, dzięki za życzonka