Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
brawo !!!! misiek na przebieracach :polew:
-
Spociki Łódzkie
:polew: nie mówcie że nie poznajecie :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Ja jestem taaaa, szkoda że dopiero teraz[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 20:59_________________________________________________Kimi, ta laska w zielonym specjalnie dla Ciebie
-
Spociki Łódzkie
"zgierska mafia"
-
Spociki Łódzkie
życzysz masz :polew: prawdziwi mężczyźni i ich zabawy :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie, poprostu normalni faceci :gwizdanie: Wy możecie, a my nie?
-
Spociki Łódzkie
jestem dopiero teraz miło mi, że tak czekaliście na mnie zbokaski [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________ I co Wy na to dziewczęta ??? :slina: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:45_________________________________________________ jak dla mnie nr 1 i 2
-
Spociki Łódzkie
no to pstryk zboczki :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
widzę, że kto z kim przystaje-takim się staje....
-
Spociki Łódzkie
z tego co się orientuję to nie mamy żadnego wuja na wsi....kochanie a o jakimkolwiek szkoleniu możesz już od razu zapomnieć :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Ulubione piwo!
ostatnio gustuję w regionalnych browarkach, Jagiełło MAGNUS czekoladowe, miodowe lub wiśniowe, Desperados, Żuberek a latem wszystkie jak lecą
-
Spociki Łódzkie
nikt nie jest idealny
-
Spociki Łódzkie
nie będę polemizowała, bo "aż" tak Cię nie znam
-
Spociki Łódzkie
b4rt4s, niektórych Twoich żarcików nie mogę jakoś zaczaić [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 15:40_________________________________________________ Nie przesadzaj, wady też mam ale zalety bezcenne
-
Spociki Łódzkie
potwierdzam że takiego męża to ze świecą szukać :>
-
Spociki Łódzkie
jaaaaaa uwielbiam, skąd masz?
-
Spociki Łódzkie
kimi, to co w tej przerwie obiadowej szamiesz?
-
Spociki Łódzkie
że co :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
no dobra... powiesz mi w tajemnicy jak się spotkamy...
-
Spociki Łódzkie
no pisz..... ...
-
Spociki Łódzkie
kimi... :mysli: :mysli:
-
Spociki Łódzkie
sexi tańce na podłodze u nas są zawsze
-
Spociki Łódzkie
ja jak miałam 33 lata, chciałam zrobić taką bibkę żebym ją zawsze pamiętałą i udało się :decayed: zaprosiłam same dziewczyny ok 10 szt i była zabawa super a jak się impreza rozkręciła to nieoczekawanie wpadli czipendejlsi :naughty: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 13:01_________________________________________________ za 2 miesiące będą 35 urodziny , też chciałabym je zapamiętać, ale nie mam narazie pomysłu :mysli: :mysli:
-
Spociki Łódzkie
b4rt4s, 100 lat :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
ania będzie w szwecji