Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. brawo !!!! misiek na przebieracach :polew:
  2. :polew: nie mówcie że nie poznajecie :polew: :polew:
  3. Ja jestem taaaa, szkoda że dopiero teraz[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 20:59_________________________________________________Kimi, ta laska w zielonym specjalnie dla Ciebie
  4. "zgierska mafia"
  5. życzysz masz :polew: prawdziwi mężczyźni i ich zabawy :polew:
  6. nie, poprostu normalni faceci :gwizdanie: Wy możecie, a my nie?
  7. jestem dopiero teraz miło mi, że tak czekaliście na mnie zbokaski [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________ I co Wy na to dziewczęta ??? :slina: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:45_________________________________________________ jak dla mnie nr 1 i 2
  8. no to pstryk zboczki :tongue4:
  9. widzę, że kto z kim przystaje-takim się staje....
  10. z tego co się orientuję to nie mamy żadnego wuja na wsi....kochanie a o jakimkolwiek szkoleniu możesz już od razu zapomnieć :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  11. ostatnio gustuję w regionalnych browarkach, Jagiełło MAGNUS czekoladowe, miodowe lub wiśniowe, Desperados, Żuberek a latem wszystkie jak lecą
  12. nikt nie jest idealny
  13. nie będę polemizowała, bo "aż" tak Cię nie znam
  14. b4rt4s, niektórych Twoich żarcików nie mogę jakoś zaczaić [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 15:40_________________________________________________ Nie przesadzaj, wady też mam ale zalety bezcenne
  15. potwierdzam że takiego męża to ze świecą szukać :>
  16. jaaaaaa uwielbiam, skąd masz?
  17. kimi, to co w tej przerwie obiadowej szamiesz?
  18. że co :?: :?: :?:
  19. no dobra... powiesz mi w tajemnicy jak się spotkamy...
  20. no pisz..... ...
  21. kimi... :mysli: :mysli:
  22. sexi tańce na podłodze u nas są zawsze
  23. ja jak miałam 33 lata, chciałam zrobić taką bibkę żebym ją zawsze pamiętałą i udało się :decayed: zaprosiłam same dziewczyny ok 10 szt i była zabawa super a jak się impreza rozkręciła to nieoczekawanie wpadli czipendejlsi :naughty: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 13:01_________________________________________________ za 2 miesiące będą 35 urodziny , też chciałabym je zapamiętać, ale nie mam narazie pomysłu :mysli: :mysli:
  24. b4rt4s, 100 lat :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
  25. ania będzie w szwecji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.