Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
trza kawkę spić i spadać na miacho zakupy jakieś zrobić na niedzielny obiad - w sumie Krakusy przyjeżdżają nie :kox:
-
Spociki Łódzkie
noj co z tymi koszulkami [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 12:48_________________________________________________ kimi, powiedziałeś że idziesz na fajkę i poleciałeś brewki zdjąć?
-
Spociki Łódzkie
co Wy na to, żeby jutro ubrać się w klubowe koszulki :naughty: :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
Kiiiiiimiiiiiiiiiiiiiii żyjesz :?: :?: :?: cicho i smutno tu bez Ciebie [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 11:44_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
tyle ilu na grillu było
-
Spociki Łódzkie
Oj będzie będzie, tym bardziej, że Kraków przyjeżdża :evil:
-
Spociki Łódzkie
baaardzo śmieszne
-
Spociki Łódzkie
wczoraj Coma, , dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
brak [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 15:26_________________________________________________ale jest tv z muzą
-
Spociki Łódzkie
to się napisał i nakombinował
-
Spociki Łódzkie
wiem wiem jeszcze lepiej, bo dwa dni no jak myślisz kto???
-
Spociki Łódzkie
hellloł wypraszam sobie jedna :decayed: [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 14:49_________________________________________________ mamy cichą nadzieję, że zrobi nam ktoś niespodziankę i zawita do nas :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
To obejrzymy kogo tam masz za zięciunia [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________ No wiesz co Seba? to skoro ona pod kołdrą to co ty na litość boską przy kompie robisz? zięciunia? no kłyska przecież, pojechaliśmy zamówić lokal było ciężko, ale udało nam się szarpnąć trzy stoliczki były już 3 rezerwacje, na 23, 20, i 4 osoby, noj nasza banda 13 sztuk
-
Spociki Łódzkie
, umówiłam się z zięciuniem w pubie :decayed:
-
Spociki Łódzkie
seba wie, bo sam fotkę obrabiał zresztą to widać
-
Spociki Łódzkie
no heh hej Krakowianko
-
Spociki Łódzkie
obiecujesz czy grozisz :gwizdanie: normalnie jakbym Miśka słyszała
-
[B5 ADR] Moja Szmaragdowa ADRianna 1.8 '96 | aktualizacja 09.04.2011
kimi, brewki to ja mam w matizie, więc może rzeczywiście mnie robić wiochy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Jaaa? Przecież jest ubrana... :gwizdanie: ubrana? to ja też tak przyjdę ubrana w sobotę
-
Spociki Łódzkie
kimi : znowu zaczynasz? uzbierało się już 12 osób
-
Spociki Łódzkie
OK, sobota pasuje Jutro rezerwuję 3 stoliki na ok 15 osób, zadatek 150 zł, do wykorzystania na miejscu. Również jutro dzwonię do Was aby potwierdzić listę obecności Hugo, dzięki za konkretną i szybką odpowiedź :>
-
Spociki Łódzkie
Witosa :mysli:
-
Spociki Łódzkie
u nas też pada - cały dzień a pro'po spotkania: wstrzymajmy się jeszcze do jutra wieczór, ponieważ Hugo nie wie czy w sobotę nie będzie musiał jechać do domu, dziś po pracy jadę do lokalu zorientować się co i jak, więc nadal pozostaje piątunio lub sobota. Nie ukrywam, że dla mnie bardziej sobota
-
Spociki Łódzkie
Do kiedy musisz dac odpowiedź ? nie byłam tam jeszcze, bo nie wiem konkretnie kiedy? ale wiadomo, że każdy chciałby wiedzieć jak najwcześniej
-
Spociki Łódzkie
i co.... prezes mi nie odpisuje, nie wiem czy sobota czy może piątek oby nie było za późno