Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
tomek, czuję, że zakocham się w twojej niuni
-
Spociki Łódzkie
dobra guma to podstawa najlepiej miętowa
-
Spociki Łódzkie
ale spokój, Seba chyba nie może się przebić do tej Łodzi
-
Spociki Łódzkie
" prawdziwy mężczyzna nie pije miodu, tylko żuje pszczoły "
-
Spociki Łódzkie
kiedy do łodzi :?: :?: :?: :?:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 12:24_________________________________________________kto jutro idzie do kina na "śniadanie do łóżka" ? Bałtyk g. 20, reflektuje ktoś :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
a wieczorkiem grill i łisky :naughty: ????
-
Spociki Łódzkie
ja z ekspresu z mleczkiem i miodzikiem a ty :?:
-
Spociki Łódzkie
jezdem chyba za dużo spania bo gorzej się czuję niż rano :kox: szybko
-
Spociki Łódzkie
:hi: he hej uć, krak, kato i reszta świata kurde o zgierzu zapomniałam seba nie wytrzeźwiał chyba jeszcze po wczorajszym pykaniu, że "mikołajki" nie widział ewentualnie dzisiaj jest jego pierwszy dzień na trzeźwo :polew: [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 08:23_________________________________________________ dobra idę spać, bo na noc do pracuni
-
Spociki Łódzkie
mówisz i masz :good:
-
Spociki Łódzkie
a my właśnie po Testosteronie i po złotej gorzkiej a'propo: KIMI ? oglądałeś w końcu Testosteron??????????? jak chcesz to przywieziemy ci w niedziele. idziemy lulać Paaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
nadejdą dni że zaczniesz do siebie gadać albo tak jak Misiek siedzi sam na forum i pisze sam do siebie, sam sobie na swoje pytania odpowiada :polew:
-
Spociki Łódzkie
są tu i tacy co sami piszą, sami piją..... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ej ludzie, gdzie jesteście :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
sobota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
ja również :> SOBOTA, godź 15-16, potem gdzieś do lokalku, a potem..... ktoś chętny do zgierza :?:
-
Spociki Łódzkie
Tomek jak chcesz to mogę ci podrzucić na spota rameczki klubowe - leżą w garażu a nie będę zakładał - jak by co to daj znać za drobną opłatą 99,00 zł - w promocji :wink4:
-
Spociki Łódzkie
albo naklejeczki :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
dobre nie ? :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
jeżeli chodzi o dżentelmenów to znacie to powiedzenie: "nie ma wagonu do nie odczepienia.... jak będzie dżentelmen to się rozwiedzie"....
-
Spociki Łódzkie
noooooo, ocieka, wycieka, pręży się wszystko naraz
-
Spociki Łódzkie
:oklaski: :oklaski: :oklaski:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Kimi, dobre masz poczucie humoru nie dołuj się, jest naprawdę :good:
-
Spociki Łódzkie
jeszcze dwie sztuki, jak była mała :>