Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
:hi: zbiórka kaski jak najbardziej :>tylko broń boże maskotek, wiem coś na ten temat, u nas na oddziale jest ful i dzieciaki nie chcą się tym bawić, proponowałabym coś bardziej edukacyjnego : gry, klocki itp... spadam jestem w pracy :decayed:
-
Spociki Łódzkie
już go nie ma pojawił się i zniknął ja też robię spadówę do lekarza z adasiem narka
-
Spociki Łódzkie
ale AUDI też umiem jeździć :decayed: [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 09:05_________________________________________________spadamy wspólnej do roboty :tongue4: :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
nie z kierowcą, tylko z prawdziwą mistrzynią prowadzenia matizów :evil:
-
Spociki Łódzkie
Paaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
nioooo i nie tylko
-
Spociki Łódzkie
dobra, my zawijamy na nasze 160x220
-
Spociki Łódzkie
a my mieliśmy dzisiaj sałatkę owocową z amaretto :tongue4: bomba witaminowa
-
Spociki Łódzkie
narobiłeś smaka, my też szarpiemy "kolacyjkę": zimne nóżki-drobiowe, kurczak faszerowany i papryczka konserwowa
-
Spociki Łódzkie
czyli konserwa :polew: :polew: ale misiek też uwielbia [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________ewentualnie HICIOR dla niego "makrela w sosie pomidorowym" :slina: :good:
-
Spociki Łódzkie
Seba, kiedy w końcu do nas przyjedziesz
-
Spociki Łódzkie
I to bez auta pojechałem na dodatek, bo jeszcze nie miałem. I się mnie ktoś pyta: Czym przyjechałeś? A ja na to: ósemką... A on: Audi A8? A ja: nie, tramwajem, linii 8 Także luzik, będzie git, jak sie pojawisz, zjedzą Cię na zimno, bez przystawek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Kimi pocieszny jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A Misiek pamięta, że Cię do domu odwoził :>
-
Spociki Łódzkie
Spookoo, ja też tak zaczynałem Jak pojechałem na pierwszego spota, to nikogo nie znałem i stałem z boku jak taka pipka... Nie wiedziałem, co ze sobą zrobić, to jarałem jednego szluga za drugim Aż w końcu Pani Miśkowa się do mnie odezwała PIERWSZA - pamiętam, jak dziś :> Kimi, wiem, zawsze się pamięta ten pierwszy raz
-
Spociki Łódzkie
Już w 'stolycy' ? no dolecialem nic nie pamietam ale jestem na miejscu Seba, to co ? poleciał po trasie 1 łiskacz czy 2 ??? :polew:
-
Spociki Łódzkie
Cześć Tomek miło, że mamy jednego człowieka więcej w łódzkiej bandzie Kasia - żona Miśka (mariuszzgierz) :>
-
Spociki Łódzkie
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: więcej nie pije :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
ja też niestety biorę się do tańca
-
Spociki Łódzkie
Cze Bacha, jaka u Was pogoda? u nas pochmurno, deszczowo i wiecznie ja już po zakupach, misiek - garaż a mnie pozostaje sprzątanie chałupy - jak zwykle :wallbash: plecki bolą, nic się nie chce :( [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:16_________________________________________________ jedyne pocieszenie, że wieczorkiem imprezka i Mam Talent :>[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:17_________________________________________________ gorzej będzie jutro
-
Spociki Łódzkie
:hi: dobry dobry Kraków to jedyna duuupa bez photoshopa Aniu :tongue4: [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:12_________________________________________________Seba, wczoraj zapadłeś się pod ziemię normalnie [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:15_________________________________________________muszę odejść, bo Misiek już mi tu drepcze :banan:
-
Spociki Łódzkie
toja jeszcze jedno dodam do kolekcji :wink4: [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 08:56_________________________________________________ Cześć Seba :> :> :> Ty żyjesz ?
-
Spociki Łódzkie
:hi: pożegnali się o 1:03 a dzisiaj to nie ma kto wstać POBUDKA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Chyba śnili o tych laskach co się w nocy napatrzyli, dobrze im.... :lazy: :lazy:
-
Spociki Łódzkie
mówię w zgierzu bo my nie będziemy mieć kierowcy na niedzielę, w sobotę idziemy na skromne urodzinki :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
-
Spociki Łódzkie
chyba, że w Zgierzu
-
Spociki Łódzkie
jeden pierun, i tak się pije bez popitki no to pyk
-
Spociki Łódzkie
http://img541.imageshack.us/img541/1125/zlotagorzkavodka.jpg