Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. :hi: :polew: :polew: lemurek jest przesłodki i cudny, zresztą co tu pisać podobny do Seby
  2. noj znowu swojskie klimaty [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 16:12_________________________________________________ kimi? dzwoniłeś?
  3. :hi: seba jakie leki dostałeś? pisz no tutaj pani oddziałowej z tym spirytusem to bym się zgodziła lub zamieniła na śliwowicę z pieprzem :kox:
  4. b4rt4s - wszystko pod kontrolą, tak miało być i niech tak zostanie witam Anię
  5. o ile zakład, że nie padnę ? zaraz robię kawkę i będzie... maleńka ... :wink4:
  6. :doh1: :doh1: :doh1: człowieku co ty tu wypisujesz :doh1: :doh1: :doh1: wieczorem dam ci tak popalić że ci do 38 r.ż wystarczy, zdobędziesz wierzchołki, szczyty a nawet mount everest
  7. może należałoby nowy wątek założyć? :gwizdanie:
  8. i malinami....
  9. dobra, to tak po cichu :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 13:25_________________________________________________już odpisałam
  10. no, a co nie którzty w domku: i co?
  11. witam witam towarzystwo :> zaworzę adaśka do szkółki i fikam do spanka [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 08:13_________________________________________________http://www.fabrykamuzy.pl/player?streamId=108 polecam od 8-10 tej wojewódzki i figurski - prowadzą poranny w-f :polew: :polew: :polew: :polew:
  12. a kto to jest adaś ?? [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 22:29_________________________________________________ dobranoc tzn: wy dobranoc, bo ja w pracy
  13. a ja do roboty [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 17:46_________________________________________________ ale też będzie fajnie (trzeba umieć się pocieszać :>)
  14. "Kopernik była kobietą, a może Curie-Skłodowska też !!!!??? :polew:
  15. :shocked: kimi ostro pojechałeś :shocked:
  16. :sex: :sexinbed:
  17. smaczek :>
  18. lody :gwizdanie:
  19. truskawka
  20. polewacz :>
  21. ogień :evil:
  22. klinika
  23. kac gigant
  24. jak popity to śliwowica
  25. no dalej dalej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.