Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. wstali,wstali oprócz tego że było zimno i cimno to wszystko OK misiek z michałem tak napili się rozchodniaków, że drogi do domu nie pamiętają
  2. mysz to ma być młoda czy Ty ??
  3. młoda do pracy a Ty spowrotem
  4. przyjedź do nas, może też ci pzeleci
  5. Misiek szczoteczką do zębów opony czyści :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. tyż tyż
  7. B4rt4s - będziesz :?:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 12:21_________________________________________________Ufff, zakupy zrobione [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 12:22_________________________________________________tomcio? a co ty już po szkółce??
  8. słuchajcie czy mam kupować kiełbaskę - czy każdy kupuje samemu :?: :?: :?: :?: :?: :?:
  9. no kurcze Ewa jutro idze na czipendejlow to ona odpada a kolegi zadnego nie wezme bo pewnie tez gdzies beda lojc na jakich czipendejlów :?: :?: :?: :?: :?: może się okazać że będzie lepsza impreza niż z niezorganizowanymi klubowiczami A4
  10. ja się z Wami tak nie bawię :ranting1: :ranting1: :ranting1: najpierw się napalacie na grilla i nie wiadomo na co( ) a teraz to każdego trzeba prosić żeby chociaż zaszczycił swoją obecnością nie podoba to mi się i wypisuję się z tego klubu :rant:
  11. oczywiście
  12. ania, od 15 do 16 będziemy na pewno na parkingu pod loreyem (obok Manufaktury) czyli spoko, powinniście przybyć na czas :good:
  13. jestem troszkę zaniepokojona nieobecnością gospodarza? w dziwny sposób się ulotnił i to przed wielką sobotą :?: no dobra, ale nadal nie wiem co robić ? kupować dla wszystkich kiełbachy? mniej więcej na ile osób?? teraz idę lulać po nocy a wy się zastanawiajcie dalej
  14. chodzi o to, że tam już był grill, przede wszystkim jest gdzie usiąść, miejsce na auta też, miejsce dla dzieciaków ...[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:37_________________________________________________nikogo nie ma dobrej nocy
  15. kto im powiedział ?
  16. o widzę, że co niektórzy nadrabiają zaległości przeglądaniem wątku
  17. Boże, co tu się dzieje :?: :?: :?: tyle czasu żeby się prawie nikt nie odzywał :?: :?: :?: ludzie gdzie Wy jesteście :?: :?: :?: wracać mi tu szybko, bo są szczegóły do dogadania :!: :!: :!:
  18. To może rzeczywiście Ty weźmiesz tego grilla a my całą resztę
  19. Byłam na Starorudzkiej w Bacówce u Józka, otóż sprawa przedstawia się następująco: można tam grillować, ależ oczywiście... pod kilkoma warunkami: - kiełbasa 6 zł za 100g - szaszłyk 6 zł za 100g - kaszana 4 zł za 100g - chlebek, musztarda ketchup płatnie - napoje oraz alkohole od nich - 30 zł za rozpalenie grilla i co Wy na to :?: trochę kosztowna imprezka. Proponuję takie rozwiązanie: - zakupię dla wszystkich kiełbasy - ketchup, musztarda, pieczywo - naczynia jednorazowe - węgiel drzewny - przywieziemy grilla - rachunek jaki wyniesie podzielimy na liczbę osób napoje, ew.alkohol we własnej intencji i co :?: :?: :?: :?: :?:
  20. Miśkowa się wita i życzę ciepłego dzionka :> Coraz bliżej soboty :naughty: :naughty:
  21. zapraszam wszystkich w sobotę po grzdylu "śliwki" (z nowej dostawy zostały nam jeszcze 3 szt)
  22. Chriss, wszystko opisane wcześniej, cofnij się i poczytaj. Jutro podjadę do Bacówki na Starową Górę i się wszystkiego dowiem.
  23. Widzę, że się Sebkowi całkiem dobrze powodzi w tej Wawie: co dziennie grille, whisky...
  24. wiem wiem, właśnie go znalazłam :>[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 17:07_________________________________________________i nawet już wiem jak dojechać, jutro postaram się podjechać i czegoś dowiedzieć
  25. W związku z sobotnim spociakiem informuję wszystkich zainteresowanych o zabranie ze sobą kierowców

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.