Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
Widzę, że prawdziwe damy zostały na forum, a chłoposzki-dziecioszki poszli na Shreka :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
rozumiem, że o 13-stej na parkingu Leroya przy Manufie ;d chcemy widzieć fuuul ludzi i fuuul przedszkola :>
-
Spociki Łódzkie
ciotka to musiałaby wyjechać ok 10 żeby zdążyć na 13 do nas
-
Spociki Łódzkie
a tak po za tematem: MISIOR - kocham Cię :giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 15:54_________________________________________________ Szpital - Sporna
-
Spociki Łódzkie
wieczorkiem się zgadamy idę do roboty, jeszcze 3 godz
-
Spociki Łódzkie
Kłysek, przecież wiem, gdzie mieszkasz, zawsze wracam tamtędy po nocy z pracy, nie mogłam na początku zajarzyć [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 15:39_________________________________________________ja na sobotę wieczorem się nie piszę bo idę na noc :evil: ale ok południa, jak najbardziej :>
-
Spociki Łódzkie
Seba, Ty przecież miałeś nasze fotki przesłać, wczoraj podałam adres e-mail
-
Spociki Łódzkie
Ale Wam się kurna dzisiaj nudzi :polew:
-
Spociki Łódzkie
widzę, że mój Misiu zapomniał się pochwalić co go dzisiaj spotkało: 6 pkt i 200 zł na trasie Aleksandrów-Poddębice, nakręcony jak w "Uwaga-Pirat" :brawo:
-
Spociki Łódzkie
do kiedy jest to głosowanie :?: :?:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapraszam do głosowania [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:24_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.0
-
Spociki Łódzkie
no bo coś się w końcu z tym tematem ruszyło, wszystko już tak ucichło a tu nagle dzisiaj zrobili taaaaką akcję :good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapraszam na głosowanie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.0
-
Spociki Łódzkie
krzyż już zniknął, dziś o 8 rano [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:01_________________________________________________jak cisza się zrobiła wszyscy głosują?
-
Spociki Łódzkie
zmiana tematu gdzie jest krzyż :?: gdzie jest krzyż :?: gdzie jest krzyż :?: :polew:
-
Spociki Łódzkie
teraz po zmianie: 2,6,8
-
Spociki Łódzkie
dla mnie fotka bez numerka oraz 5 i 7 :good:
-
Spociki Łódzkie
źle są fotki ponumerowane, jest 8 fotek a nie 7
-
Spociki Łódzkie
tomcio, wpisz sobie w google i będziesz wiedział, nie rób siary
-
Spociki Łódzkie
Witam gospodarza i podwładnych Nie wiecie GDZIE JEST KRZYŻ :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
kto? kto dostał taką piękną fotkę :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
właśnie odbyła się walka kto go szarpnie :?: Ja czy Misiek :?: Jak widać przegrałam [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 08:31_________________________________________________jadę na grzybki pa
-
Spociki Łódzkie
Misiek w końcu dopuścił mnie do kompa, poszedł się myć szkoda że tak późno Dobranoc
-
Spociki Łódzkie
myślę, że chyba w okolicach Manufaktury, można zacząć na parkingu Lorey. Najlepsze miejsce dla przjezdnych
-
Spociki Łódzkie
WOW :brawo: :brawo: co to jest forum motoryzacyjne do diaska? :bicz3: dawaj linki do striptizerów ależ proszę ----- http://www.modelsfx.pl/galeria/disp_img.php?id_img=1323