Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
no właśnie, jak będziesz grzeczny [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:35_________________________________________________ludzie !!!!!!!!!!!!!! co z tą kiełbachą ??? przywozimy? czy jemy tam??[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:38_________________________________________________ dobranoc
-
Spociki Łódzkie
seba, masz tak blisko, że do domu się doczołgasz
-
Spociki Łódzkie
Miśki się zegnają :hi: do jutra
-
Spociki Łódzkie
to co z tym grillem? jest tam? kupujemy coś na ruszta? czy wszystko tam jest
-
Spociki Łódzkie
ja jestem zaaaaa, chcę tor saneczkowy :dance:
-
Spociki Łódzkie
wiedziałam że mogę na Was liczyć :> :> :> :wink4: :wallbash: f*ck - piszę z Kachy profilu :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
chriss-u nie ma co specjalnie przedłużać - spotykamy się między 15.00 a 16.00 i max o 16-tej odjazd na docelowe miejsce
-
Spociki Łódzkie
bartek co to jest? za***iste, może być, a grill tam jest??
-
Spociki Łódzkie
a o kogo ostatnio była :?:
-
Spociki Łódzkie
no oczywiście że zapraszamy, możesz zostać nawet do niedzieli :naughty:
-
Spociki Łódzkie
kimi, miała być biała 4 na wiosnę, a ty widzę już jakaś desperacja normalnie, rozglądasz się '' za czym popadnie" [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:30_________________________________________________ i ma, nawet dwie
-
Spociki Łódzkie
nie straszcie kimi-iego !!!!!!!!!!!! a tak a'propo, widzę, że stanęliśmy na niczym chodzi o sobotę, miały być propozycje spędzenia miłego spociku nie wspomnę już o godz proszę zacząć działać w tej kwesti, bo inaczej znowu będą 3 furmanki na krzyż :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
piękny piękny a jaki zimny
-
Spociki Łódzkie
tak tak oczywiście, tylko ustalmy godzinkę dobra spadam
-
Spociki Łódzkie
do jutra do pracy paaaaaaaaa[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:15_________________________________________________ tańce były wczoraj (z zięciem)
-
Spociki Łódzkie
może jakiś krótki rozgrzewający program artystyczny :?: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:09_________________________________________________ temat zapodany, czekamy na propozycje, tylko się zbierać czasowo bo to już za tydzień
-
Spociki Łódzkie
17 :?: :?: :?:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:05_________________________________________________jak postać i pogadać to 17, a jak coś zorganizować to wcześniej może jakieś propozycje co do przebiegu spotkania
-
Spociki Łódzkie
myślę, że chyba troszkę później, niektórzy pracują w soboty, sprzątają, gotują... :wink4:
-
Spociki Łódzkie
słuchajcie, jaką ustalamy godz spotu wojewódzkiego 09.10.2010 :?: :?: :?: bo Bartosz nie wie co napisać
-
Spociki Łódzkie
Seba, słyszałam że adasiowi z cichacza jakieś foto pstrykałeś :?: chyba nie muszę Ci mówić, że chciałabym je zobaczyć
-
Spociki Łódzkie
hej hej, my żyjemy ale kiepściutko :sick3: wczoraj gościliśmy zięciulka :drunk: :sick3: imprezka zaliczona do udanych nawet baaaardzo udanych
-
Spociki Łódzkie
nic nie podglądam tylko czytam zastanówcie się w końcu czy jedziecie na piłkę czy na spota :?: :?: Żeby niektórzy niepotrzebnie nie przyjeżdżali [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 13:39_________________________________________________ a Ty kochanie nie na A4, tylko do lekcji z synem
-
Spociki Łódzkie
Zięciulku kocham Cię za To
-
Spociki Łódzkie
dobra, fikam do łózka bo misiek już nie może się doczekać papatki :>
-
Spociki Łódzkie
no właśnie po to ostatnio przyjechała tyle jej naopowiadałam o wuju fotografiście [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:49_________________________________________________ o kochana MAMAUSIA nawet jest to juz jest postanowione ze Madziula leci z szanownym TATUSIEM na spocik i ja wtedy mam randeczke to się okaże