Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. no właśnie, jak będziesz grzeczny [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:35_________________________________________________ludzie !!!!!!!!!!!!!! co z tą kiełbachą ??? przywozimy? czy jemy tam??[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:38_________________________________________________ dobranoc
  2. seba, masz tak blisko, że do domu się doczołgasz
  3. Miśki się zegnają :hi: do jutra
  4. to co z tym grillem? jest tam? kupujemy coś na ruszta? czy wszystko tam jest
  5. ja jestem zaaaaa, chcę tor saneczkowy :dance:
  6. wiedziałam że mogę na Was liczyć :> :> :> :wink4: :wallbash: f*ck - piszę z Kachy profilu :wallbash:
  7. chriss-u nie ma co specjalnie przedłużać - spotykamy się między 15.00 a 16.00 i max o 16-tej odjazd na docelowe miejsce
  8. bartek co to jest? za***iste, może być, a grill tam jest??
  9. a o kogo ostatnio była :?:
  10. no oczywiście że zapraszamy, możesz zostać nawet do niedzieli :naughty:
  11. kimi, miała być biała 4 na wiosnę, a ty widzę już jakaś desperacja normalnie, rozglądasz się '' za czym popadnie" [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:30_________________________________________________ i ma, nawet dwie
  12. nie straszcie kimi-iego !!!!!!!!!!!! a tak a'propo, widzę, że stanęliśmy na niczym chodzi o sobotę, miały być propozycje spędzenia miłego spociku nie wspomnę już o godz proszę zacząć działać w tej kwesti, bo inaczej znowu będą 3 furmanki na krzyż :gwizdanie:
  13. piękny piękny a jaki zimny
  14. tak tak oczywiście, tylko ustalmy godzinkę dobra spadam
  15. do jutra do pracy paaaaaaaaa[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:15_________________________________________________ tańce były wczoraj (z zięciem)
  16. może jakiś krótki rozgrzewający program artystyczny :?: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:09_________________________________________________ temat zapodany, czekamy na propozycje, tylko się zbierać czasowo bo to już za tydzień
  17. 17 :?: :?: :?:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:05_________________________________________________jak postać i pogadać to 17, a jak coś zorganizować to wcześniej może jakieś propozycje co do przebiegu spotkania
  18. myślę, że chyba troszkę później, niektórzy pracują w soboty, sprzątają, gotują... :wink4:
  19. słuchajcie, jaką ustalamy godz spotu wojewódzkiego 09.10.2010 :?: :?: :?: bo Bartosz nie wie co napisać
  20. Seba, słyszałam że adasiowi z cichacza jakieś foto pstrykałeś :?: chyba nie muszę Ci mówić, że chciałabym je zobaczyć
  21. hej hej, my żyjemy ale kiepściutko :sick3: wczoraj gościliśmy zięciulka :drunk: :sick3: imprezka zaliczona do udanych nawet baaaardzo udanych
  22. nic nie podglądam tylko czytam zastanówcie się w końcu czy jedziecie na piłkę czy na spota :?: :?: Żeby niektórzy niepotrzebnie nie przyjeżdżali [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 13:39_________________________________________________ a Ty kochanie nie na A4, tylko do lekcji z synem
  23. Zięciulku kocham Cię za To
  24. dobra, fikam do łózka bo misiek już nie może się doczekać papatki :>
  25. no właśnie po to ostatnio przyjechała tyle jej naopowiadałam o wuju fotografiście [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:49_________________________________________________ o kochana MAMAUSIA nawet jest to juz jest postanowione ze Madziula leci z szanownym TATUSIEM na spocik i ja wtedy mam randeczke to się okaże

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.