Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. Magda, o co kaman z tą koszulką?
  2. cicho, musiałam tak, żeby się ucieszył [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 10:42_________________________________________________CZeść wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. z Sebą i jego "koszulką"nocną z jaką koszulką nocną ???
  4. Cześć Seba :!: :!: :!: :!: :!: :!:
  5. do rkwona , ale gratuluję czujności [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:38_________________________________________________misie mówią dobranoc
  6. Seba, przerzucasz dzisiaj na drugi boczek :?:
  7. :hi: hej dziecioki no normalnie nie mogę z Was dzisiaj, coraz bardziej mi się podoba to towarzycho fajnie byłoby się wszyscy wspólnie spotkać... ale mi daliście zajęcie dzisiaj? tyle fajnych stronek pogoniliście caaaały tydzień [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 17:08_________________________________________________ a gdzie chriss :?:
  8. coś na lepszy humorek: nasza Korcia - 20 lat później... :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 07:53_________________________________________________ wiem, że dam radę, my kobiety potrafimy wiele znieść
  9. pochmurny dzień , boli kręgosłup, boli gardło i jest bleee
  10. my idziemy zrobić coś fajnego , a Ty Seba sprawdź czy dochodzi już druga strona
  11. no to niezły spryciarz z Ciebie, spoko życie trzeba sobie ułatwiać
  12. człowiek nie czuje jak mu się rymuje joł
  13. najważniejsze, że humorek dopisuje
  14. misiek mnie zaraził, już mnie boli gardło idę odespać ciężki weekend
  15. Oooo jak miło dostać kwiatki w poniedziałek z samego rana :>
  16. Misie żegnają i Misie witają w ten mroźny poniedziałkowy poranek -4 stopnie
  17. dobranoc mówią miśki
  18. jak tam spocik? ha ha, mówiłam, że będzie słabiutki? czy szanowny pan kimi wkupił się do bandy :?: :?: :?:
  19. następny :polew: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:30_________________________________________________ Misiek chory, Miśkowa w pracy - słabiutki będzie ten spocik :wink4:
  20. misiek, nie pękaj ja też umieram, tylko ty jesteś w domu a ja? co mam powiedzieć? PRACA !!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:54_________________________________________________ a tak w ogóle widzę, że wszyscy się świetnie czują Seba na pewno też [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:56_________________________________________________ ta śliwowica nas kiedyś zabije
  21. czerwony :naughty:
  22. misiek wczoraj też zmienił kapetki , a z rana już mnie wysłał po rozpuszczalnik bo fele maluje. Boże, ale ze mnie dobra żona
  23. a jest inny adaś ???[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 12:15_________________________________________________tylko może w końcu ustalcie gdzie , żeby nie było mnie to zbytnio nie obchodzi bo i tak będę w pracuni, ale dbam o was żebyście nie jeździli później od parkingu do parkingu
  24. michaś, masz szczęście, że się poprawiłeś: MIASTO ŁÓDŹ [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 11:24_________________________________________________miasto łódź nabiera sił na niedzielnego spociaka [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 11:25_________________________________________________mimo iż nie wiadomo jeszcze gdzie się odbędzie
  25. Tomcio, mogłeś w sumie przyjechać dzisiaj do nas, tak sami siedzimy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.