Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
jak nie masz? masz nieważne co masz czarne a co nie, ważne, że pasuje dobra, spadam na rynek
-
Spociki Łódzkie
Że ja niby jestem czarny? Czy mam "czarne" myśli? czarna oprawa, czarne włosy :naughty:
-
Spociki Łódzkie
nooo.... taki czarny....
-
Spociki Łódzkie
Kimi, fajny avatarek - pasuje do Ciebie
-
Spociki Łódzkie
lepszego poety to my tu nie znajdziemy
-
Spociki Łódzkie
hej,hej ja już po porannej drzemce jak miło gdy świeci słoneczko, a rano było bleee
-
Spociki Łódzkie
Sebciu, fotki jak na halloween przystało
-
Spociki Łódzkie
miśki to chyba długo i powoli a my jak króliczki :hahaha: [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 23:26_________________________________________________ żegnam czule dobrej nocki
-
Spociki Łódzkie
jak wszyscy to wszyscy: babcia też ( o nie, lepiej wypluć to słowo )[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 23:14_________________________________________________ my jak króliczki :wink4:
-
Spociki Łódzkie
My już po takiej , Misiek padł :lazy: [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 23:10_________________________________________________ Ale ja lubie trzymać, np. za zderzaki Kacha, avatar to nie powinien byc jakiś czipendejls ? moim czipendejlsem jest aga :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Kimi, ale jak jazda to tylko ostra i bez trzymanki
-
Spociki Łódzkie
czuły, nie czuły ale byłam jako pierwsza i czekałam na was :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kimi :!: :!: :!: :ranting1: w zęby :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
taaaa spocik, chyba misiek sam będzie na nim :evil: [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:10_________________________________________________ ja w domku z dzieciakami, Kacha w pracy, ja sobie troszkę klikam a dzieciaki "Lego World" , a po obiadku trzeba umyć furacza i na 18.00 podjechać na foto/helloweem kacha w pracy ale na wszystko ma podgląd
-
Spociki Łódzkie
Basia, nie spać - zwiedzać :!: :!: :!: cmentarze :!: :!: :!:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:00_________________________________________________ nie widzisz, że już zalicytowane? mówisz i masz, już kupione dla ciebie, tylko kiedy je możemy oficjalnie wręczyć :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
Misiek, śniadanko dzieciom a nie przytulanki z Kimim
-
Spociki Łódzkie
PSTRYK :hi: wstawać pobudka !!!!!!!!!!!!!!!! I tak godzinę dłużej śpicie !!!!!!!!!!!! Takim to dobrze, a co nie którzy muszą już do pracy :wallbash: :wallbash: dla wszystkich
-
Spociki Łódzkie
Kimi, jaki jesteś znak zodiaku :?: :?: :?: :mysli:
-
Spociki Łódzkie
:drunk: czemu cytynówka a nie śliwowica :?: :?: :?: :?: :kox:
-
Spociki Łódzkie
no dobra ale po jednym
-
Spociki Łódzkie
dziś piątunio a Miś zamiast wcześniej przyjechać to mi melduje, że będzie o 18 :wallbash: w takim razie idę pod kołderkę proszę się nie dziwić - nie spałam dzisiaj po nocy paaaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
niooooooo :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
200 na głupim przejściu - tylko dla pieszych, zapalane jak chce się przejść, szkoda mi było zatrzymywać kierowców i sobie przebiegłam jak sarenka [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 16:23_________________________________________________ a oni mnie od tyłu, ciach :!:
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj miałam przyjemność porozmawiać z "panami policjantami" za przejście na czerwonym świetle gdyby nie mój urok osobisty skończyłoby się na 200 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Seba, normalnie chyba bym się obraziła za to straszydło :ranting1: :ranting1: