Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. bardzo dobrze i co dalej ? chce z wami [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 15:43_________________________________________________ niezła laska :wink4:
  2. nie mają siły ani mówić ani pisać [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 20:24_________________________________________________ :hi: Boże, gdzie są wszyscy :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
  3. masakra i skończyło się nocowaniem [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 17:39_________________________________________________ kłysiu, jak tam po weselu ? Pamiątki przywiezione :?:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 17:41_________________________________________________ nie to co wczoraj daliście czadu
  4. chyba się okaże na miejscu kto pierwszy ten lepszy
  5. pasuje , ale odwozi mnie również do domu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. no i jak :?: kiedy mój kierowca po mnie przyjedzie :?:
  7. to prosto z wesela wal do nas
  8. flaszkę z oczepin :wink4:
  9. baaardzo śmieszne
  10. to nie pij za dużo żebyś się ubawił
  11. nie , ja mam CIEBIE misiu :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:11_________________________________________________ proszę jaki mąż, sprzątanko, gotowanko, spacerek z córcią ... [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:13_________________________________________________ seba, wyspałeś się? nabrałeś sił na weekend?
  12. Kto śpi to śpi, ja bidulka do 1:00 walczyłam z Madzi warkoczykami, a o 5:20 już na nogach i do pracuni [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 09:45_________________________________________________ ale wieczór będzie mój, mam dzisiaj kierowcę
  13. U nas w Zgierzu jeszcze jeden otwarty
  14. kłysiu, wszystkim :> ale się znowu dzisiaj naczytałam w sumie fajna lekturka do wieczorka pa[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 17:18_________________________________________________ na dobra idziemy na całość :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:35_________________________________________________ no no mamy na forum niezłego zdolniache :good: Misiek, co to ku***a jest :?: :shocked:
  15. niezłe chrisik, niezłe
  16. – Co? Siara, zlecił mnie zabić? Ten półdebil?! Ta sklonowana owca?! To gówno w błyszczącym dresie?! On beze mnie nie istnieje! – Chce pan o tym porozmawiać? – Bardzo, ku***a jego mać, chętnie.[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:00_________________________________________________ po adasia pa
  17. – Masz być jak bulterier! – Będę! – Jak wściekły byk! – Będę! – Jak Tommy Lee Jones w „Ściganym”! – Będę! – No, to sp***rzaj!
  18. – Odpowiem na wszystkie pytania, tylko niech pan nie strzela! – Pytanie pierwsze: Zawsze sikasz przez zapięty rozporek? – Zzzawsze.
  19. to ja już po drzemce chriss dobre to było muszę zrobić tak mojemu miśkowi [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 13:10_________________________________________________Cześć Ania :>
  20. kimi, na parterze mieszkasz?
  21. zmienione, zmienione, w czwóreczce i matiziku również w matizie podobno mam kwadratowe koła (takie felgi cudne)
  22. pinokio
  23. Seba, jak to Ty to ja już nic nie chcę :gwizdanie:
  24. ale w łodzi czy wawie ?
  25. Seba - słyszysz ? Pochwalić się proszę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.