Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
heeeelooooł, szkoda, że ostatnia się o wszystkim dowiaduję a co to, jakaś bitwa o Madzię :?: no nie wierzę, proszę się nie napalać na niedzielę bo ja będę w pracy a Madzia nigdzie bez mamy nie jedzie
-
Spociki Łódzkie
spadaaaaam[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:25_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:25_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:26_________________________________________________bawcie się dalej narka
-
Spociki Łódzkie
kłyska nie ma, to chriss, a kłysek jest na innym z naszym adasiem[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:24_________________________________________________no właśnie, bacha była pierwsza
-
Spociki Łódzkie
:polew: no tak miśka można poznać - bo jest misiek a dalej zong
-
Spociki Łódzkie
kto jest kto :?: :?: :?:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:16_________________________________________________bartek ma jeszcze sedana ;czarną strzłę
-
Spociki Łódzkie
no Kimi - szału nie ma [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:15_________________________________________________noj teraz masz wielką zagadkę
-
Spociki Łódzkie
no dobra, jestem z wami na bierząco, mogę lecieć do obowiązków matki...żony...i... i.... będzie wieczorem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
już dawno, zdążyłam obejrzeć na vod top model
-
Spociki Łódzkie
kimi - tu masz seby furę http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures3/Photo%20by%20Adrenaline/DSC_0138.JPG/[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:04_________________________________________________w kolejności: seba,kłysek magda,chris,miśki
-
Spociki Łódzkie
idę lulu po nocy a jak się będzie dobrze spało w taką pogodę :>
-
Spociki Łódzkie
jeżeli chodzi o rzutki to zapraszamy do nas :>
-
Spociki Łódzkie
Tomek, powiedz lepiej jak 9.10.2010 z tym spocikiem wojewódzkim :?: Będzie coś ? Bo jak specjalnie wole w pracy wzięłam
-
Spociki Łódzkie
MA a nie MIAŁA !!! w piosence było, że ,,miała" dobrze chłopak mówi w piosence miała a tak w ogóle to ma ... bacha fajny biust, tak trudno zrozumieć? oj ta pogoda wink4
-
Spociki Łódzkie
dobra, idę robić sałatkę
-
Spociki Łódzkie
rzeczywiście pogoda robi swoje, widzę że nieźle namieszała w waszych mózgownicach :polew:
-
Spociki Łódzkie
hej hej, witam się i spadam z Adamkiem do szkółki
-
Spociki Łódzkie
no witamy witamy naszych wieczornych gołąbków
-
Spociki Łódzkie
nadaje... do rwania ogórków
-
Spociki Łódzkie
gołąbki, lecę po Adasia do szkoły narka
-
Spociki Łódzkie
seba, ze mnie zrób
-
Spociki Łódzkie
ja też lubię czarne ... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 11:56_________________________________________________ a może być z ekspresu?[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 11:57_________________________________________________ miałam kiedyś trampka i wartburga :cool1: [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 11:59_________________________________________________teraz niestety tylko audi
-
Spociki Łódzkie
to zapraszam [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 11:50_________________________________________________ a pić nie? ja lubię wąchać ale nowe buty, książki, gazety, suszone grzyby i takie tam jeszcze...
-
Spociki Łódzkie
to kto w końcu wymyślił to logo (gołąbka) ? Ty Seba?[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 11:07_________________________________________________ kto chętny :?:
-
Spociki Łódzkie
to teraz będzie jedna wielka łódzka rodzina gołąbków