Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
no to mamy
-
Spociki Łódzkie
gołąbek :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
no no no proszę się nie naśmiewać, bo na co dzień poruszam się furą DAEWOO MATIZ
-
Spociki Łódzkie
to się okaże kto przyjedzie na meczyk, czy to chłopaki z audi
-
Spociki Łódzkie
patrzcie, nie przyzna się na jakim
-
Spociki Łódzkie
wczorajsze urodzinki nie wyszły mi na dobre musiałam dzisiaj wziąć "dzień na dziecko" człowiek się starzeje i już pić nie może
-
Spociki Łódzkie
Bartuś, a co ty się zabawiasz na '' innym forum'' ? co to ma znaczyć? dlatego tak rzadko nas już odwiedzasz
-
Spociki Łódzkie
zdobycze takie: - 2 piwa - 0.5 gorzka żołądkowa - 2 laski wiejskiej i w obecnej chwili rozpalanie grilla
-
Spociki Łódzkie
chriss, mówiłam że będą dupoty nie spoty, misiek wrócił właśnie z "ryb" :drunk: :gwizdanie: ciekawe kto go zawiezie :gwizdanie: będzie zmuszony iść ze mną na urodziny
-
Spociki Łódzkie
Witam, witam a ja właśnie się obudziłam i czekam na Miśka ( wraca już z ryb )
-
Spociki Łódzkie
Dobranoc lecę do roboty
-
Spociki Łódzkie
już to widzę ilu Was będzie :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze się nie wybieram spać w przeciwieństwie do Ciebie
-
Spociki Łódzkie
dupota, nie spota, idziemy do wiktora na urodziny a ty rano jedziesz z dzieckiem na ryby więc nie chlej już więcej [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:38_________________________________________________pielęgniarki na frontach też były i ofiarnie swą służbę pełniły....
-
Spociki Łódzkie
Co ci się kończy :cool1: jak to co myślę to wal do mnie ja jeszcze mam damy radę :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________aaaaaaa browarek :wink4: browarek właśnie słuchaj wsumie jedenastka jeszcze kursuje hehehe chriss, ale do nas tylko 46 [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:31_________________________________________________ Cooooooooooooooooooooooooooooo :?: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: do spania :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1:
-
Spociki Łódzkie
nie niebieskie, tylko ... jak to było? błękitny lazur ? [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 22:16_________________________________________________ misiek, pisz no po polsku po nie kumam tych twoich zagramanicznych mądrości
-
Spociki Łódzkie
ja się nie zgadzam nie chcę takiego auta
-
Spociki Łódzkie
współczuję Tomkowi, jak będzie musiał wszystko ogarnąć po powrocie ze ''szkolenia'' :polew:
-
Spociki Łódzkie
jaką podglądaczkę? wypraszam sobie, zawsze jak jestem to się odezwę, ja nie pracuję z kompem jak wy :wink4:
-
Spociki Łódzkie
no mi też jest ciężko ogarnąć te wasze dzisiejsze całodniowe tematy Seba, miałeś nie pić, czyżby koniec postu ? może kobitka wyjechała? aaaaaaaaaaa wyjąłeś wszywkę :?: :?: :?: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Dzień Dobryyyyyyyyyy i Dobranoc, idę spać po ciężkiej nocy
-
Spociki Łódzkie
gospodarza ni ma to chyba ja zgaszę: pstryk
-
Spociki Łódzkie
chłopaki, ale będziecie dobrze spać po tych piwach, żeby wam się głupoty nie śniły
-
Spociki Łódzkie
Ja na razie nie mam co chipować ;( Ale, tak właściwie, to jestem zwolennikiem tradycyjnego tuningu mechanicznego, jakoś zabawa elektroniką mnie nie kręci. Każdego kręci co innego, najgorzej jak się za dużo podkręci :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Misiek, proszę nie wypić mi wszystkich piw :bicz3: :bicz3: :bicz3: