Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
Paaaaaaaaaaaa przekazuję pałeczkę miśkowi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie nie porostu stawiał na niego przed tym wyścigiem i obstawiał też mistrzostwo :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
postaramy się być za tydzień :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: od miśka dla Kimiego: Vettel górą :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :dance: :dance: :dance:
-
Spociki Łódzkie
Noj nas nie było :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
hej,hej dzisiaj baaardzo napięty dzień, ale jak będzie zakończony :gwizdanie: koncertem STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO :> :> :> Misiek też szoruje niunię
-
Spociki Łódzkie
miśki pykają, ale zaraz idą spać bo rano do kościoła
-
Spociki Łódzkie
wenę twórczą do wypisywania na forum (głupot) :polew:
-
Spociki Łódzkie
Seba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mów do nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________ kimi: zawsze masz wenę....... twórczą......
-
Spociki Łódzkie
No i prawidłowo. Ale damskie ma się rozumieć? kimi, nie stawiaj tomka w złym świetle pytając czy damskie, ale z deugiej strony każdy ma prawo do miłości...[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:29_________________________________________________ kimi, nawet jednej mariolki nie ciachniesz :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
taki los kierowców ale za to teraz grzaniec :kox:
-
Spociki Łódzkie
znam ten ból, byliśmy u znajomych i jak zwykle: ;( misiek , a ja :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
narka, sobotnie obowiązki wzywają i wy też się bierzcie do roboty, nie pisać za dużo i serwera nie przeciążać
-
Spociki Łódzkie
:hi: rzeczywiście sobota, i znów nas Prezes Hugo nawiedził, a wy byliście wczoraj tacy niegrzeczni :bicz3:, chłopcy trzymać fason :!: :!: :!:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
wrócimy koło północy... i straszyć zaczniemy.... :kox:
-
Spociki Łódzkie
mógłbyś się wybrać a nie tylko te piersi z grilla "panierowane, marynowane" i łiskacz :kox: :polew: :polew: no i pyk
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj mam post, wiozę męża na "skrzydlate świnie", ale on za to już po piwku i małej cytrynówce :kox:
-
Spociki Łódzkie
przepraszam, już się poprawiłam
-
Spociki Łódzkie
:hi: hej, hej, dla wszystkich widzę, że sam PREZES HUGO nas dzisiaj odwiedził :shocked: [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 17:00_________________________________________________ Ja jestem cały czas, ale nikt nic nie pisze, to się nie wyrywam... :gwizdanie: może lepiej było by się trochę powyrywać tak to każdy patrzy i nic nie widzi zagaduj troszkę, a poza tym ja i Seba też nie raz gadaliśmy sami ze sobą :polew: i nawet piliście sami ze sobą
-
Spociki Łódzkie
teraz to już nie ma kierowcy, trzeba było wcześniej proponować, ojjjj była by niespodziana była ...... :>
-
Spociki Łódzkie
Seba, bój się Boga, znowu :?: :?: :?: Zresztą my też niedługo, mamy szampana 1.5 litrowego - ale będziemy bekać
-
Spociki Łódzkie
o to chodziło, jak ja wrócę z pracy a misiek będzie jeszcze spał, to był taki mały nalot na niego :>
-
Spociki Łódzkie
o godź 8:00 odbyła się część oficjalna: huczne wejście do sypialni, odśpiewanie sto lat, mały szampanik od adasia, duuuuży ode mnie, 35 róż, tort, dmuchanie świeczek, wyjściowy sweterek i ... bilety na koncert COMA :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Kimi, pijoku nie czaj się :evil: dawaj fotki