Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
my robimy zawijkę, chyba nas coś rozbiera..... ....(infekcja oczywiście)
-
Spociki Łódzkie
powtórka w Bełchatowie
-
Spociki Łódzkie
Ania, dobrze, że nie musieliście wracaj dzisiaj bo dopiero byłaby masakra
-
Spociki Łódzkie
Aniu, ja spróbowałam dzisiaj piwka czekoladowego a teraz to wiśniowe, szkoda, że nie możesz poczuć tego smaku lepsze niż miodowe :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
takie życie, trzeba się cieszyć, że coraz krótsze mamy zimy
-
Spociki Łódzkie
masakra podobno
-
Spociki Łódzkie
Dobrze, że wracając z pracy Misiek kupił łopatę bo by nie wjechał na podwórko po robocie :kox:
-
Spociki Łódzkie
W wydymanym Zgierzu dopiero teraz włączyli prąd w domu było ciemno i zimno, Adaś się rozesrał - nie poszedł do szkoły a Misiek kombinował co zrobić żeby nie jechać do pracy... w poniedziałek zawsze jestem bardzo zły, w poniedziałek do niedzieli mi się skni zęby wypadają zdrowe, kac rozwala moją głowę, poniedziałek to jest dla mnie sądny dzień......
-
Spociki Łódzkie
Wypił dużo więcej niż 3 piwa Dobry wieczór wszystkim Witamy nową koleżankę :> :> :> Kasia jestem, żona Miśka co był u Was z Adasiem
-
Spociki Łódzkie
dajcie spokój kimiemu, on taki dobry chłopok nie róbcie mu siary, bo żona sobie pomysli .... i nie wiadomo czy zna się na naszych głupich żartach Kimi, dowiozłeś kasę do domu ?[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:20_________________________________________________ Bartuś, jeszcze raz dzięki za podwózkę [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:22_________________________________________________kawka smakowała?
-
Spociki Łódzkie
noj go nie ma :(
-
Spociki Łódzkie
Kiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
no way od zlotej
-
Spociki Łódzkie
A ty gdzie kurde byłeś? obiecałeś że przyjdziesz do nas i przepadłeś :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jeszcze kilka: :polew:
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 12:49_________________________________________________tak się bawi, tak się bawi ... Klub A4 :decayed: :decayed: Karczma Raz na Wozie, dla zainteresowanych
-
Spociki Łódzkie
:bry: żyjemy :kox: ale co yo za życie... trza iść dzisiaj do pracuni
-
Spociki Łódzkie
spokój i cisza........... ..............................nabieracie sił na wieczór lanie wosku będzie?
-
Spociki Łódzkie
hellllołłłłłł łodziaki buraki :kox: marzył mi się spokojny dyżurek, a tu lat 15, płeć męska, po lekach i dopalaczach :kox: w 4 osoby nie można go utrzymać, dostał siły z kosmosu masakra jakaś i jeszcze brudny i śmierdzący
-
Spociki Łódzkie
wątpię [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 00:06_________________________________________________dzięki za miłą zabawę rano o 5:20 pobudka :kox: dobranoc
-
Spociki Łódzkie
Mnie rozwaliła ta laska: "Kto idzie siku" :polew: Popłakałem się ze śmiechu :polew: aaaaaa to z tego się śmiałeś i płakałeś
-
Spociki Łódzkie
Tomcio, jak masz koszulkę klubową to zakładaj jutro :!: :!: :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
kimi :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
to jest dopiero masakra Madzia ja też mam na ramiączka i chyba ją założę
-
Spociki Łódzkie
DeeJay-Kill - większych zdjęć nie miałeś :?: [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:25_________________________________________________ w niedzielę skomentujesz