Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. z bramką nr 2
  2. Kimi, to gdzie dzisiaj fikasz
  3. seba a gdzie pstryk ? :bicz3: ja się nie dorzucam do rachunku :bry: Kimi. to dobrze że nie pojechaliśmy tam do Ciebie, lukłam w neta i klimaty trochę nie nasze, jakbyśmy byli z 20 lat młodsi to może.... a po drugie nie ubawiłaś się bo bandy nie było :evil:
  4. miłej zabawy Kimi :travolta: :travolta: :travolta: :travolta:
  5. mówiłam miśkowi, ale nie jest nastawiony zbyt imprezowo
  6. lepiej późno niż wcale kimi: Radwańska: :slina: :slina: :slina:
  7. Andźka, nie ładne :?: [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 08:20_________________________________________________właśnie my pykamy: kawkę, herbatkę i bułeczki z pastą z makreli
  8. no widzisz :>
  9. nie dzielnica Łodzi tylko Miasto Zgierz Cześć Andźka
  10. :bry: wiele innych-wiele innych ale Zgierza to nie wymienił ;(
  11. myślę że nie, przy zap. krtani właśnie wystawia się na zimno , i czasami choroba zchodzi na dół na oskrzela jak w przypadku Adamusa[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:58_________________________________________________zchodzi? z chodzi? schodzi? nie wiem jak
  12. cytat adama: "Adaś nadal pamięta o spocie" :cool1:
  13. Adamusek musiał dostać porcję leków dożylnych bo nie przyjmował nic doustnie , w domku dalej podaję mu antybiotyk dożylnie i zaczyna żyć dzięki za troskę
  14. wszystkim :> my już w domku Aniu, dzięki za buziaki :tongue4:
  15. no to ja pstrykam dzisiaj, nie mylić z pykaniem
  16. misiek :bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 20:55_________________________________________________ Trzymajcie się tam. Kasia, przekaż Adasiowi pozdrowienia od Nikoli Kazała przekazać, że : "Jest mi bardzo smutno, że zachorowałeś, wysyłam Ci tę buźkę na pocieszenie " Poważnie to są jej słowa [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 19:43_________________________________________________ Cześć, dziewczyno Adaś dziękuję, bardzo mu się podobały, szczególnie ta druga :naughty:
  17. Madziu, nie ma Twoich rękwiczek, ja też swoje zgubiłam Adaś się tak załatwił, że wylądowaliśmy w szpitalu do jutra ;(
  18. no właśnie nie :gwizdanie: Bartuś !!!! słyszysz ? kiedy focie ???[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 08:53_________________________________________________Ooo Kimi już w pracy :>
  19. dużo nie miałam, ale kilka najlepszych dałam w niedzielę na forum
  20. aaaa jednak z niedzielnego spota są kilka stronek wcześmniej
  21. majewski czy ibisz :?:
  22. aaaaa jeeeeednak :polew: :polew:
  23. widziałeś jak chłopaki z Ani mru mru mówili w jaką grają grę jak się nudzą w podróżach ???
  24. Oglądał ktoś wczoraj Szymon Majewski show :?: :?: :?:
  25. :hi: lodz, krakov, kato,zgierz, LUBLIN i reszta świata [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 08:17_________________________________________________ Chrissku, płytka czeka na ciebie od niedzieli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.