Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
z bramką nr 2
-
Spociki Łódzkie
Kimi, to gdzie dzisiaj fikasz
-
Spociki Łódzkie
seba a gdzie pstryk ? :bicz3: ja się nie dorzucam do rachunku :bry: Kimi. to dobrze że nie pojechaliśmy tam do Ciebie, lukłam w neta i klimaty trochę nie nasze, jakbyśmy byli z 20 lat młodsi to może.... a po drugie nie ubawiłaś się bo bandy nie było :evil:
-
Spociki Łódzkie
miłej zabawy Kimi :travolta: :travolta: :travolta: :travolta:
-
Spociki Łódzkie
mówiłam miśkowi, ale nie jest nastawiony zbyt imprezowo
-
Spociki Łódzkie
lepiej późno niż wcale kimi: Radwańska: :slina: :slina: :slina:
-
Spociki Łódzkie
Andźka, nie ładne :?: [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 08:20_________________________________________________właśnie my pykamy: kawkę, herbatkę i bułeczki z pastą z makreli
-
Spociki Łódzkie
no widzisz :>
-
Spociki Łódzkie
nie dzielnica Łodzi tylko Miasto Zgierz Cześć Andźka
-
Spociki Łódzkie
:bry: wiele innych-wiele innych ale Zgierza to nie wymienił ;(
-
Spociki Łódzkie
myślę że nie, przy zap. krtani właśnie wystawia się na zimno , i czasami choroba zchodzi na dół na oskrzela jak w przypadku Adamusa[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:58_________________________________________________zchodzi? z chodzi? schodzi? nie wiem jak
-
Spociki Łódzkie
cytat adama: "Adaś nadal pamięta o spocie" :cool1:
-
Spociki Łódzkie
Adamusek musiał dostać porcję leków dożylnych bo nie przyjmował nic doustnie , w domku dalej podaję mu antybiotyk dożylnie i zaczyna żyć dzięki za troskę
-
Spociki Łódzkie
wszystkim :> my już w domku Aniu, dzięki za buziaki :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
no to ja pstrykam dzisiaj, nie mylić z pykaniem
-
Spociki Łódzkie
misiek :bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 20:55_________________________________________________ Trzymajcie się tam. Kasia, przekaż Adasiowi pozdrowienia od Nikoli Kazała przekazać, że : "Jest mi bardzo smutno, że zachorowałeś, wysyłam Ci tę buźkę na pocieszenie " Poważnie to są jej słowa [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 19:43_________________________________________________ Cześć, dziewczyno Adaś dziękuję, bardzo mu się podobały, szczególnie ta druga :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Madziu, nie ma Twoich rękwiczek, ja też swoje zgubiłam Adaś się tak załatwił, że wylądowaliśmy w szpitalu do jutra ;(
-
Spociki Łódzkie
no właśnie nie :gwizdanie: Bartuś !!!! słyszysz ? kiedy focie ???[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 08:53_________________________________________________Ooo Kimi już w pracy :>
-
Spociki Łódzkie
dużo nie miałam, ale kilka najlepszych dałam w niedzielę na forum
-
Spociki Łódzkie
aaaa jednak z niedzielnego spota są kilka stronek wcześmniej
-
Spociki Łódzkie
majewski czy ibisz :?:
-
Spociki Łódzkie
aaaaa jeeeeednak :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
widziałeś jak chłopaki z Ani mru mru mówili w jaką grają grę jak się nudzą w podróżach ???
-
Spociki Łódzkie
Oglądał ktoś wczoraj Szymon Majewski show :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
:hi: lodz, krakov, kato,zgierz, LUBLIN i reszta świata [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 08:17_________________________________________________ Chrissku, płytka czeka na ciebie od niedzieli