Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
tyle się tu wczoraj działo a mnie nie było
-
Spociki Łódzkie
jak nie lubi wszystko lubi :slina: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 07:59_________________________________________________ zdrowie Wahlera i wszystkich innych dzięki którym skazówka stoi jak ..uj na weselu - Wielkie PYK [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:48_________________________________________________Ania Kasia właśnie wróciła z pracy - właśnie coś tam konsumuje w pokoju Ania. musiałam iść do pokoju bo mnie do kompa bezczelny nie chciał dopuścić
-
Spociki Łódzkie
dobra chłopaki, miśki zawijają na 160x200 :sexinbed stosunkowo udanej nocki paaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
:shocked: :shocked: takiego to ze świecą szukać
-
Spociki Łódzkie
szydercy i złośnicy
-
Spociki Łódzkie
cyt Kimiego: Kasia, ja jestem specjalistą od zmywania, odkurzania, prasowania i mysia podłóg, jakby co Dobrze wiedzieć
-
Spociki Łódzkie
nie śmiać się, a tobie kto sprząta mądrusiu :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
:wallbash: idę :ad:
-
Spociki Łódzkie
dobra, idę powałęsać się po chałupie ;( może posprząta coś się samo [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 12:14_________________________________________________ a myszowatą (A4) :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
ale taka nagroda...... przejażdżka furką DAEWOO Matiz :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 12:12_________________________________________________ :bicz:
-
Spociki Łódzkie
do posprzątania chałupy na Święta :ad:
-
Spociki Łódzkie
poszukuję ochotnika uwaga: bezcenna nagroda :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
wróciłam do żywych i zapraszam na ew. redbula
-
Spociki Łódzkie
idę lulać po nocy :lazy:
-
Spociki Łódzkie
seba, nie jesteś sam, u nas też ciągle ktoś chory, nie ma zdrowego ;( ja obecnie jestem przeziębiona, adam na końcu leczenia, madzia brzuch i kibelek...., misiek szczena :wallbash: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 08:54_________________________________________________ ale co tam, co nas nie zabije to wzmocni
-
Spociki Łódzkie
i jeszcze jeden pielęgniarski :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
nadal stoję przy swoim: wypala wypala.... [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 17:58_________________________________________________Misiek wrócił z pracy, poleciał zaraz do garażu dłubać przy miśkach, ja fikam do roboty , a dzieciaki: róbta co chceta :kox:
-
Spociki Łódzkie
Heeelllloooołłłłł banda Ania, towarzystwo powoli się wypala [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 17:36_________________________________________________ a szkoda
-
Spociki Łódzkie
obawiam się, że będą już wszyscy spali, jutro przecież: w poniedziałek zawsze jestem bardzo zły, w poniedziałek do niedzieli mi się skni zęby wypadają zdrowe, kac rozwala moją głowę, poniedziałek to jest dla mnie sądny dzień. w poniedziałek regularnie pada deszcz, czarna rozpacz kąsa jak łonowa wesz manna mi nie spanie z nieba, do roboty lecieć trzeba by szefowej feministki poczuć sexapil. :polew:
-
Spociki Łódzkie
na każdego przyjdzie pora: teraz na mnie: katar, gardło i uczulenie :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
no jak tam ludziska? co porabiata fajnego?[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:47_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:
-
Spociki Łódzkie
:naughty: do takiego teatru to można chodzić :wink4:
-
Spociki Łódzkie
rozbierali się ??? :shocked:
-
Spociki Łódzkie
helloł ziomalki Sebciu, na czym byłeś w teatrze?
-
Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 19:46_________________________________________________ja też jak w klatce, misiek naburmuszony że do manufy pojechałam z madzią