Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
pa pa kłysiu [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:46_________________________________________________narka wszystkim :hi:
-
Spociki Łódzkie
Seba misiek mówi, że foty fajne - to "Afryka" też musiała być jak on to mówi gitez majonez
-
Spociki Łódzkie
no normalnie aż strach się bać
-
Spociki Łódzkie
Oooooooooo jaaaaaaaaaaa cie suneeeeeeeeeeeee kiedy to było Seba ??????????????
-
Spociki Łódzkie
:polew: Ania jak jest tylko możliwość to :naughty: :naughty: nikt nie traci czasu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no właśnie, ciekawe kto
-
Spociki Łódzkie
tylko drajwera miej przy sobie na najbliższym spociku :naughty: :decayed: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:56_________________________________________________syry som, okowita tyż heeeeeeeejjjjjjjjjjj [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:57_________________________________________________ to gdzie michaś teraz jesteś?
-
Spociki Łódzkie
wszyscy w domu, kraków był tylko w niedzielę a my też już w zgierzuniu
-
Spociki Łódzkie
No, spadnie ilość alko we krwi i organizm dozna szoku :polew: :polew: już wczoraj doznał szoku - tylko 1 piwo a dzisiaj na bramkach na A4 miśki stali i kazali dmuchać, na szczęście doszliśmy do siebie i na szczęście nie nam [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:35_________________________________________________trochę mi się pokiełbasiło z tym na szczęście ale już tam, wiecie o co chodzi
-
Spociki Łódzkie
9 aut, 10 luda :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
ile was było wczoraj na spociku ?
-
Spociki Łódzkie
kłysiu czyta lekturę do szkoły
-
Spociki Łódzkie
kłysiu to może miniemy się w nowym targu bo my będziemy wracać do "miasta łodzi"
-
Spociki Łódzkie
Rano poranek z Valentiną, potem droczenie się z Magdalenah, potem wspomnienia Złotej z wizyty u Miśków w Zakopcu i ile kto może wypić i czemu Kachna najwięcej, a teraz cisza ja najwięcej ?
-
Spociki Łódzkie
:shocked: :shocked: jednak :shocked:
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze będziesz się prosić
-
Spociki Łódzkie
no to daliśmy troszkę czadu wczoraj kulig był, ognisko było, guzika od kożucha brak [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 16:01_________________________________________________ my już dzisiaj byliśmy w Bukowinie Tatrzańskiej :evil:
-
Spociki Łódzkie
:hi: Zakopane wita heeeej Kimi, dzięki za Bukowinkę :radocha: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:28_________________________________________________Seba zapisałeś się ?????????????????
-
Spociki Łódzkie
gdzie kłysiu? do nas ??????????????? :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj to już chyba nie damy rady
-
Spociki Łódzkie
My już po obiadku Seba, my jeszcze mamy foty i filmiki ale nie wiemy jak Ci przegrać
-
Spociki Łódzkie
najpierw red bull a teraz już:
-
Spociki Łódzkie
no dzisiaj to już prawie nie pije
-
Spociki Łódzkie
Kimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gdzie jesteś :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?
-
Spociki Łódzkie
NO DZISIAJ DZISIAJ :>