Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
no, ja na pewno w pracy [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:39_________________________________________________no to jo tyż zawijam hejjjjjj
-
Spociki Łódzkie
misiek do spania bo jutro robimy zmianę [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:28_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: no ta tak, ja z kimim na baranda
-
Spociki Łódzkie
nie znacie się na żartach ??????????????????? dosyć, ze pije to jeszcze pląsa ze mną
-
Spociki Łódzkie
no chyba żart żebyś nie pił ale dzięęęęęki
-
Spociki Łódzkie
i co kimi ????
-
Spociki Łódzkie
29 stycznia [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:11_________________________________________________ :polew:
-
Spociki Łódzkie
tylko 1 - gruszkowa, ale poszła już w "dobre ręce"[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:07_________________________________________________ Będę pamiętał, że pamiętałaś :good: Dziękuję w ramach "długu wdzięcznośći" mam propozycję: może zawiózł i przywiózł byś nas z imprezki ???
-
Spociki Łódzkie
pamiętałam o Tobie
-
Spociki Łódzkie
Kimi, przypomniało mi się ........... tak jak prosiłeś mamy dla ciebie pocztówkę spod samiuśkich Tater hejjjjjjjj
-
Spociki Łódzkie
ale alkoholu nie będzie można wnieść do lokalu przecież
-
Spociki Łódzkie
idę coś przekąsić Madzia nie odbiera :ranting1: :ranting1: :ranting1:
-
Spociki Łódzkie
Misiek, Ty lepiej dzwoń do gołego i łatw transport :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Misiek, widzę, że jak mnie nie ma to hulasz trochę na forum, grzecznie mi tam proszę bo- Spociki Łódzkie
i to Cię uratowało- Spociki Łódzkie
jak widać wszyscy- Spociki Łódzkie
kimi, dla mnie chyba srebrne [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 16:08_________________________________________________ do roboty- Spociki Łódzkie
Misiek, zmień już tego avatara, nie rób kichy-mikołaj już do ciebie nie przyjdzie-spłukał się do cna może też ciachniesz jakieś na stole bilardowym :polew: [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 16:04_________________________________________________Kimi, trza było mówić to byś wpadł do nas dzisiaj- Spociki Łódzkie
i od razu zapłaćcie mu za grill :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
helloł kimi, zdolniacha z Ciebie- Spociki Łódzkie
a takie tam... wspomnienie z Zakopca i sali bilardowej [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:12_________________________________________________na pewno będziesz miał bo w całym zakopcu jest wi-fi, tylko żebyś miał siłę klikać nooo chyba, że jedziesz tylko na snowbord :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
no to uważaj jak będziesz jechał, przyczepności życzą miśki- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Pieniądze - to nie wszystko Samochód - na złomowisko Kobieta - do wymiany Zdrowie - o nie dbamy Więc życzę Ci mój kolego Od nowa tego wszystkiego Również tego co Ci się marzyło I oby się spełniło ! [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 12:15_________________________________________________ tak na marginesie Pan Misiek ma 19-go imieniny, więc 29 chyba będzie trochę urozmaicony- Spociki Łódzkie
noj polecieli i znów powrót do szarej rzeczywistości , ranne wstawanie, szykowanie do szkoły, pracy, obiadki itd... takie jest życie - Spociki Łódzkie