Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. ja już po drzemce potwierdzam: nudu na pudy ;([br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 10:32_________________________________________________ i znów nasuwa się codzienne pytanie: co na obiad ?
  2. kimi, nie leć - zostań jeszcze trochę ;(
  3. :hi: tak fajnie wczoraj pisaliście a ja nie mogłam, i Iza była ... :> a ja musiałam siedzieć z koleżanką i wódkę pić kto wymyslił gorzołę ? utukłabym go od razu
  4. i będzie jak na stypie :gwizdanie:
  5. a kto przywozi harmoszkę? [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 16:50_________________________________________________ przebieramy się jakoś karnawałowo, czy klubowo ? [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 16:50_________________________________________________a może po porostu nie będziemy pić - nikt nas wtedy nie pozna :polew:
  6. szkoda, że to jest sobota, w czwartki jest karaoke, w piątki starsza muza a w soboty "nowoczesna" ja bym się pisała na czwartek
  7. będziesz miała necika???
  8. moskal, wciągasz trochę ? :kox:
  9. Seba, tak trzymać :good: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 08:37_________________________________________________a w ogóle to bo zapomniałam o przywitaniu z tego wszystkiego jak zobaczyłam pozdro od Seby
  10. :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  11. dobranoc łódzkie zboczuchy idę ratować dzieciom życie :kox: :papa: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:59_________________________________________________ paaaaaaaaaaaaaa kochanie
  12. napije się za wszystkie czasy :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:
  13. Adaś, weź cytrynówkę 0,2l na kulig właśnie :slina: :slina:
  14. kimi, avatarek, to Twoja nowa Adunia
  15. no i kasa na sprzęt dla chorych dzieci [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 11:49_________________________________________________ banda :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: kompy Wam się popsuły czy co ??????????????????????????
  16. ja już 10 zł dałam na orkiestrę a Wy :?: bądźcie hojni, nie żałujcie, szczytny cel :good:
  17. :hi: nie spać - zwiedzać i na spota się szykować
  18. szczególnie mi
  19. siema klysiu :oklaski: :oklaski: :oklaski: egzaminy
  20. i sprawa się wyjaśniła
  21. sam będziesz czy z szanowną małżonką ? [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 13:07_________________________________________________ na liście zapisanych do BK jest: Kimi + 1 +1 :mysli: :mysli:
  22. niestety tak bywa kimi, misiek Ci zaciągnie gwarą-dobrze to robi [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 13:04_________________________________________________ a my za to popląsamy 29
  23. ja jak zwykle w pracy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
  24. MISIEK :bicz3: :bicz3:
  25. paaaaaaaaaaaa kochanie :buziak: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________ Misiu ! Poświęć się - przecież oszczędności - lekarz z pielęgniarką na jednym łóżku, mniejsze koszta :polew: nie chciałbyś chyba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.