Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
Macie w domu stół czy gra w mały bilard kieszonkowy ? :polew: Hugo, jesteśmy w pensjonacie w Zakopanem
-
Spociki Łódzkie
misiek na dole gra w bilarda
-
Spociki Łódzkie
non to PYK Kimi-asku serce Ty moje
-
Spociki Łódzkie
my się żegnamy.... w imię ojca i syna i ducha świętego......... jutro czeka znów ciężki dzień, a wieczorem idziemy na tańce :dance2: paaaaaaaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
no trza być na bierząco, żeby nie było że nie wiemy co się w rodzinie dzieje kimi, spostrzegawczy jesteś buziaki dla Was żebyście nie zapomnieli o nas :>
-
Spociki Łódzkie
co tam dużo mówić, sami zobaczcie
-
Spociki Łódzkie
no witam z samiusieńkich Taterek mam nadzieję, że dzisiaj już będzie grzeczniej :gwizdanie: - rano laptopa nie mogłam odpalić (nie wiem co misiek wczoraj z nim robił ) - wielkie siniaki na nogach - po barażkowaniu na środku ulicy,takie tam zabawy w śniegu -a miśkowi sprawdzam tętno czy żyje, nieprzytomny :lazy:
-
Spociki Łódzkie
mówisz i masz chyba nas nie przebijesz
-
Spociki Łódzkie
lukam lukam ale mi nie dają, muzę chcą zapodawać :kox: :kox: ale już chrzest bojowy przeszłam, caaaaała w śniegu i wygłupy na całego zostało jeszcze 20 szt 0,7l :kox: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 20:38_________________________________________________a było 25 szt 0.7l :evil: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 20:39_________________________________________________już tęsknię za WAMI :giveheart:
-
Spociki Łódzkie
od krakowa już nieciekawie ogólnie nieźle, zobaczymy jak będzie dalej, narazie zaczynamy od: :drunk: spadam
-
Spociki Łódzkie
JESTEŚMY NA MIEJSCU :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
-
Spociki Łódzkie
Zakopane zawijamy do wyrka bo o 3 pobudka ale nie martwcie się będziemy w kontakcie :>
-
Spociki Łódzkie
Kimi pocztówkę powiadasz życzysz, masz :wink4: :good:
-
Spociki Łódzkie
noj ogarnięte wszystko cały dzień mi zeszło na pakowaniu, mogą być w nocy problemy z zapakowaniem wszystkiego w avanta, chyba pożyczymy od taty przyczepkę [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 20:05_________________________________________________ Dziewczyny ze spotów są SUUUUPEER !!! :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________ Co w drugim kółku w logo AUDI w Twoim avatarze robi logo Fiata? :blink: bo remik ma 2 auta: audi i fiata
-
Spociki Łódzkie
noj dziewczyny ze spotów też faaaaaaaaajne są :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
noj poszedł
-
Spociki Łódzkie
kimi nie musi, jest na kwadracie
-
Spociki Łódzkie
nie wiesz kimi, że kobiety lubią się czepiać i zawsze wynajdą coś nie tak
-
Spociki Łódzkie
po prostu śmiesznie wygląda z tymi łukami brwiowymi
-
Spociki Łódzkie
och Wy lachony :evil:
-
Spociki Łódzkie
szczególnie na ostatniej fotce
-
Spociki Łódzkie
no widzisz jaki jesteś zdolniacha, dla dzieci najważniejsze żeby było słodkie a my jedliśmy dopiero pierogi z serem - z wigilii jeszcze
-
Spociki Łódzkie
Adaś lubi też "omlety", przyjedź kimi, zrobisz adasiowi i pomożesz mi w pakowaniu bo mój szanowny małżonek walczy w garażu
-
Spociki Łódzkie
kto mi się pomoże pakować ??????? necik ma być podobno, nie wyobrażam sobie jakby nie było, dzień bez forum dniem straconym
-
Spociki Łódzkie
Szkoda, że nie byłam wczoraj z Wami też bym pojeździła tymi sankami :slina: Jutro z rana wyjazd do Zakopca, Adam zaczął prychć-kichać, zawsze coś Misiek przed wyjazdem wymienia jeszcze klocki, a ja dochodzę do siebie po wczoraj