Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
proszę tu o ciszę do 11:30 bo idę spać po nocy :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
czasami trzeba was trochę pogonić :bicz3:łobuzy paaaa
-
Spociki Łódzkie
chłopaki, tyle waszego co pomarzycie [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:22_________________________________________________ Misiu do spania, bo rano pobudkę Ci robię :kox: [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:23_________________________________________________ Dobranoc
-
Spociki Łódzkie
my już po pasterce dziękujemy wszystkim za pikne smsy życzymy udanych dalszych Świąt i zajrzyjcie tu w przerwach między obżarstwem
-
Spociki Łódzkie
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam ciepła rodzinnego ogniska, spokoju ducha i dobroci serca, zapachu choinki i domowego ciasta. Abyście w tym ciągłym pośpiechu znaleźli chwilę na zadumę nad tym, co w życiu jest najważniejsze. A Nowy Rok niech pozwoli odważnie realizować plany i marzenia . Życzą Miśki :>
-
Spociki Łódzkie
to się dziś napisaliście widzę, że co niektórzy nie śpieszą z kupnem prezentów my już po pracuni i pykamy :naughty: niestety w Boże Narodzenie opuszczam rodzinkę i fikam na noc :sick3:
-
Spociki Łódzkie
Kimi, ja też lubię jak mi dupka lata a w swoją bramę wjeżdżam tyłem tylko na ręcznym
-
Spociki Łódzkie
:hi: wyspali się po dłuuuugiej nocce?[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 08:20_________________________________________________ na zakupy
-
Spociki Łódzkie
ojjj to masz duuuużo czytania[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:55_________________________________________________ kimi? dotarłeś ?????????????
-
Spociki Łódzkie
ja dotarłam po pracuni, nie było najgorzej choinki poubierane? prezenty spakowane?
-
Spociki Łódzkie
no właśnie, jak dojedziesz i ja też lubię takie warunki matrix spisuje się super dzisiaj był mały poślizg.... ale trochę adrenalinki się przyda ciekawe ile ja będę jechać do domku
-
Spociki Łódzkie
:hi: i aby tradycji stało się zadość.... w poniedziałek zawsze jestem bardzo zły, w poniedziałek do niedzieli mi się skni zęby wypadają zdrowe, kac rozwala moją głowę, poniedziałek to jest dla mnie sądny dzień. w poniedziałek regularnie pada deszcz, czarna rozpacz kąsa jak łonowa wesz manna mi nie spanie z nieba, do roboty lecieć trzeba by szefowej feministki poczuć sexapil. je...jebał poniedziałek bury pies, diabeł z nim tańcował aż po pieśni kres ślady szminki na mych spodniach ,karzą bym dzień tygodnia wciąż przeklinał na czym tylko stoi świat. w poniedziałek marszczę czoło strosząc brwi, w poniedziałek wciąż niedziela mi się śni zęby bolą mnie trzonowe, kac rujnuje mi wątrobę, w poniedziałek znów zanosi się na zgon w poniedziałek ciągle pada zimny deszcz, h*j komornik nęka jak łonowa wesz manny nie chce spaść mi puszek, do roboty lecieć muszę by miłosnych uciech poznać perwersyjny styl w poniedziałek życie traci smak i sens wtorek jeszcze gorszy bo bezbożny jest, nudny wtórny i jałowy, beznadziejny dzień targowy wrednie szczerząc zęby śmieje mi się prosto w nos dobrze, że się urodziłem w środę smiley może nauczycie się w końcu na pamięć to będziemy śpiewać na imprezach miłego dzionka życzę - idę spać paaaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
znaczy, że Mikołaj wlał Ci lochą :bicz3: :bicz3: :bicz3: :polew:
-
Spociki Łódzkie
my się dzisiaj nie spocimy
-
Spociki Łódzkie
:hi: wstawać - szkoda dnia sprzątać, choinki ubierać, kupować prezenty, nie wiem co tam macie jeszcze do zrobienia, za 5 dni magiczny dzień :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Kimi, dzięki za mile spędzony sobotni wieczór :notworthy:
-
Spociki Łódzkie
noj zapadła głucha cisza :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
na pewno to będę ja
-
Spociki Łódzkie
power....beauty...ok.... ale soul ta ja powinnam być a nie jakaś blondi :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 15:46_________________________________________________ kimi, wysłałam ci wiadomość na PW :naughty:
-
Spociki Łódzkie
no to jak pachniesz to szybko się kładź leż i pachnij chopie
-
Spociki Łódzkie
Ta, jasne. A kiedy ja sobie poleżę i popachnię? jak popsiątasz
-
Spociki Łódzkie
sprzątać chłopaki sprzątać, żeby żonki jak wrócą mogły leżeć i pachnieć
-
Spociki Łódzkie
zboki :bicz:
-
Spociki Łódzkie
kłysiu, nie wiemy jeszcze gdzie
-
Spociki Łódzkie
chyba coś chce :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a tu trochę w innym wydaniu :gwizdanie: