Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
to na grilla, ale jeszcze troszkę
-
Spociki Łódzkie
nie ma gdzie iść i jak wrócić do wydymanego Zgierza, w Karczmach są bale karnawałowe a dyskoteki mnie już nie bawią :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 20:03_________________________________________________ no przecież ja nie chciałam ;(
-
Spociki Łódzkie
a mnie nie [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 19:55_________________________________________________tam dorzucają trutki do piwa
-
Spociki Łódzkie
na pewno nie do Bazyliszka
-
Spociki Łódzkie
nooooo , tylko nas chyba żaden kierowca już nie będzie chciał zabrać
-
Spociki Łódzkie
jak dla mnie to kandydatka Seby :good:
-
Spociki Łódzkie
o taaak :slina: my już będziemy na pewno [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 07:38_________________________________________________ mój Misio pojechał właśnie na szkolenie do Koła ( ), wróci jutro wieczorem, mam nadzieję, że będzie grzeczny :evil:
-
Spociki Łódzkie
ale jesteście rozmowni ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
normalnie mi wstyd za Miśka, tzn: za jego pierwszą kandydatkę
-
Spociki Łódzkie
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: dzięki banda :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: a my znów pijemy :drunk: :drunk: Chriss - szczególne podziękowania za wierszyk - czadowy :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
jesteśmy, jesteśmy i żyjemy nawet ;( byle jak ale żyjemy ;( wczoraj byliśmy na Balu Walentynkowym :giveheart: oczywiście nie będzie nas na spociku :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Dla Chrissa Każdy wodnik lub wodniczka to jest zbytnik lub zbytniczka Bardzo lubi figle, psoty lecz nie tęskni do roboty :wink4: 35 lat minęło.... jak jeden dzień.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: 100 lat :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: życzą MIŚKI
-
Spociki Łódzkie
łódzka bandzioro miłego słonecznego dzionka Wam życzę
-
Spociki Łódzkie
:hi: taaaaa, w bardzo dobry humor od rana, szczególnie to trzaskanie drzwiami, przesuwanie szafy i palenie mi światłem po oczach :evil: :evil:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:hi: poniedziałek zaczynam "po nocy", zaraz fikam na fitness a potem po nowy telefonik więc poniedziałek musi się udać :decayed:
-
Spociki Łódzkie
:embarrassed: myślami byliśmy z Wami
-
Spociki Łódzkie
kurde, znowu spocik przeszedł koło nosa, za tydzień też nas ominie... no chyba, że wpadniecie do Zgierza na torta :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
powitali się i poszli
-
Spociki Łódzkie
no no, jak w przedszkolu, misiek do domku, siusiu, ząbki i do spanka Kimi, dzięki za transport, postaramy się oby jak najrzadziej
-
Spociki Łódzkie
no hhheeelllooołłłłł ludziska ale nas dzisiaj udupili, do 13-stej nie mieliśmy prądu, głucho , ciemno, zimno i w ogóle a teraz ogień w domu, obowiązki poszły w ruch i zapanował inny duch a wieczorkiem ... do znajomych i mamy naszego poczciwego kierowcę :naughty: z klubuA4 :kox:
-
Spociki Łódzkie
widzę, że IRC Wam ewidentnie dopasował :evil: :evil:
-
Spociki Łódzkie
noj komu się może nie podobać "wasza" dupeczka? wiadomo ... ciekawe co na to Andzia ? poprzednia była najlepsza [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 16:13_________________________________________________ Ewcia, jak jesteś - oceń tą laskę
-
Spociki Łódzkie
rozpakować zakupy i jeszcze tylko zebranie
-
Spociki Łódzkie
heeellllooołłłł pijoki, zboczki, audiomaniacy i reszta bandy ciężki dzionek się szykuje, zaczniemy od przyjemniejszego: aqua aerobik, a potem to już jeżdżenie po Zgierzu, z mamą do lekarza, zapłacić OC, przegląd, i na końcu zebranie Adasia w szkole :evil: