Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
bo nie ma za bardzo o czym z Wami gadać PANY....
-
Spociki Łódzkie
dobrze wiedzieć, będę miała to na uwadze poproszę nr telefonu na w razie czego
-
Spociki Łódzkie
a co robisz i jak dobrze ?
-
Spociki Łódzkie
nie no, dzisiaj to już na pewno rozrząd :>
-
Spociki Łódzkie
Misiek, dzisiaj z DJ rezają rozrząd
-
Spociki Łódzkie
a ja po robocie , teraz tylko basenik i kimonko
-
Spociki Łódzkie
Noj Kłysiu stawia w niedzielę :evil: :evil: Spełnienia marzeń, zdrówka i samych piątek w szkole :decayed: :decayed: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
-
Spociki Łódzkie
co Wy na to :naughty:
-
Spociki Łódzkie
hejka :> w sobotę nie ma mowy :bicz3: idę na noc w niedzielę może być ok 16
-
Spociki Łódzkie
nie ma sprawy, złotówkę będziesz mi wisiał :polew:
-
Spociki Łódzkie
ale trzeba by było wcześniej zacząć, by nas mrozik nie złapał
-
Spociki Łódzkie
my mamy, w niedzielę dam CD Sebie, to je wrzuci do naszej galerii :decayed:
-
Spociki Łódzkie
hej łobuzy szykuje nam się ładny niedzielny spocik :naughty: [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 08:42_________________________________________________mam nadzieję, że nie zawiedziecie już i więcej nas pojedzie na letni zlot pijoków
-
Spociki Łódzkie
wraca na 2 dni ;(
-
Spociki Łódzkie
A ja wyhaczyłam na zlocie białą klubową naklejkę :dance: na matiza :kox: :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
MISIE również dziękują za miłą atmosferę, super organizację, super ośrodek i wszystko inne fajne :notworthy: :good:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
MISIE również dotarły całe i zdrowe, teraz pozostają tylko wspomnienia i fotki
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
Ooooo, w Michała kurtce :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
KILKA GORĄCYCH FOTEK na dzień dobry kilka godzin później w mordowni królowie parkietu uroczysta kolacja [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 18:14_________________________________________________i jeszcze....
-
Spociki Łódzkie
:hi: a w sobotę będziecie spać krócej o godzinę :kox:
-
Spociki Łódzkie
oj tam fasolka fasolka, już pewnie kiwi, albo grejfrut :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Bacha jedziecie do BT ?
-
Spociki Łódzkie
weekend :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
-
Spociki Łódzkie
towarzystwo
-
Spociki Łódzkie
tak mi dobrze tak mi rób :acute: