Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
frugodh - lubisz wydziargane laski ??????????
-
Spociki Łódzkie
nie kuś :bicz3: :bicz3: :bicz3: :D :> :> :> :decayed:
-
Spociki Łódzkie
z tą śliwowicą to był żarcik, ostatnia sztuka została do Samociążka (by tradycji stało się zadość... )
-
Spociki Łódzkie
masz szczęście że jesteś od Seby :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:59_________________________________________________ prawie jak Mario w Bazylu :laghing2: cholerka to ja nie wiedziałam, że misiek taki wygimnastykowany
-
Spociki Łódzkie
ale jak ty do mnie powiedziałeś "Ty ...ju " :mysli:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:58_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
cholerka tylko żeby nie było ................... jak Staszek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
-
Spociki Łódzkie
:good: :> :> :>[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:48_________________________________________________ przy obiadku ... śliwowica.... a później to już tylko z górki
-
Spociki Łódzkie
żeby w knajpie zacząć to musiałby mieć człowiek worek pieniędzy, my tam zaczynamy kulturalnie po obiadku :kox:
-
Spociki Łódzkie
ale że niby co standardowo ? bartek pije z nami
-
Spociki Łódzkie
żadnych podwózek, pijemy i jedziemy taxi :evil: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:21_________________________________________________nooooo chyba, że ktoś jest chętny :gwizdanie: na kierowcę
-
Spociki Łódzkie
a będzie Ci się chciało ???
-
Spociki Łódzkie
B4rt4sy i te inne diabły, do Was też mówię :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:11_________________________________________________ możesz się zdzwonić z anką, będą jechać koło 15-16
-
Spociki Łódzkie
bartuś1605, tak jak ci mówiłam w niedzielę: albo popołudniu przyjeżdżasz do nas, albo wpadasz do karczmy, my postaramy się ok 20:30 tam być Czy jest ktoś jeszcze chętny :mysli: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:08_________________________________________________ Kimi ... ...
-
Spociki Łódzkie
jak to w niedzielę ?????????? nie zajrzysz w sobotę ??????????????
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:bicz3: nie czytałeś banerka ???????
-
Spociki Łódzkie
i co ? nie ma chętnych ???
-
Spociki Łódzkie
ja już na spoty nie jeżdżę, po ostatnim miałam 400 zł mniej w portfelu ;( ale Misiu z Adasiem już w drodze [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 17:34_________________________________________________niestety, ja zaraz do pracuni , powrót dopiero jutro po 16-stej
-
Spociki Łódzkie
panton jak zwykle zadowolony, całe życie w pracy i nie narzeka
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 19:31_________________________________________________ i dowidzenia[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 19:32_________________________________________________ już
-
Spociki Łódzkie
dzięki za mile spędzone chwile bandziorki miśki mówią dobranoc paaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
byliśmy na Zgierskiej w karczmie we młynie
-
Spociki Łódzkie
matrix odebrany, w końcu pora na DESPERADOSA
-
Spociki Łódzkie
jeżeli za herbatę się płaci 90 zł rachunek ... :kox:
-
Spociki Łódzkie
Witajcie BANDZIORKI :tongue4: Ja już po urlopiku :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: i znowu 12 miesięcy ciężkiej pracy Mam nadzieję, że jutro się spotkamy , no chyba, że impreza się przedłuży :gwizdanie: