Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
jeżeli chodzi o Grażynę, to dzisiaj podpytywałam miśka czy rzeczywiście znał jakąś, bo skąd by kłyskowi to przyszło do głowy :eusathink: jakaś podejrzana sprawa z tą Grażyną
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Łódź-Zgierz również w domku, dziękujemy za spotkanie, jak zawsze fajnie ale za krótko, do zobaczenia za rok:slina:
-
Spociki Łódzkie
nie chce mi się pakować nie wróżę jutro łatwej trasy, Ania złota właśnie wraca i jest na A1 - jeden pas w użyciu, nie odśnieżone, jak tak dalej będzie .....
-
Spociki Łódzkie
płytce oczywiśćie:wink: aparacik foto bierzesz ?
-
Spociki Łódzkie
Seba, Broń Cię Panie Boże
-
Spociki Łódzkie
widzę, że towarzystwo ostro napalone na wyjazd :kox::kox: gorzej będzie z powrotem:facepalm:
-
Spociki Łódzkie
Jak widać nikt się nie cieszy że piątunio, może .... za tydzień ?
-
Spociki Łódzkie
Witam po "krótkiej " nieobecności
-
Spociki Łódzkie
:tongue4:
-
Spociki Łódzkie
spadam, dobranoc paaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
witam witam i spadam już, rano trzeba wstać i ustalić plan dnia, zwiedzania ...
-
Spociki Łódzkie
no witam witam:decayed: jestem z adaśkiem u koleżanki w Trójmieście
-
Spociki Łódzkie
Helloł pozdrowienia z zimnego, wietrznego i deszczowego Trójmiasta:kwasny: u Was upał... - a ja marznę, ale w dobrym towarzystwie z tescową whiskey wakacje stają się piękne:naughty::grin: mam nadzieję, że chociaż raz pójdę na plażę
-
Spociki Łódzkie
było,było, i wczoraj i dzisiaj:drunk:, Misiu przecholował troszeczkę i dzisiaj leżakuje cały dzień
-
Spociki Łódzkie
Może w końcu zaczniecie się zapisywać na Bukowinę :?:
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich gorąco w Nowym Roku :> :> :> i więcej pomysłów nie mam ;( buziaki
-
Spociki Łódzkie
Proszę się nie podśmiewać z Miśka i mojej czapki :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
seba, nie przesadzaj z tą glinką, a film ogólnie dla mnie OK I zaczął się ciężki weekend ... wczoraj imieniny u koleżanki, dzisiaj 18-ste ur Miśka jutro oficjalna imprezka
-
Spociki Łódzkie
Szerokich lotów kochanie
-
Spociki Łódzkie
Bartek, nie grzesz :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
Uuu, Pantonik to współczuję bardzo antybiotyk jakiś bierzesz? Jutro będę rano na Sieraka w poradni, może coś potrzebujesz to Ci podrzucę
-
Spociki Łódzkie
kto ma to ma :gwizdanie: a komu jeszcze mało i jedzie na dyskotekę do białego rana :gwizdanie: a potem... kto do Łodzi za mnie wróci [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 10:50_________________________________________________ Bartek, najlepsze Twoje hasło z Samociążka które mnie powaliło to: "ooo a czyje to takie muchozony" ? i kłysia o turku " Abdul Wisimulacha" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
i ja o zdrowie pytam :> na spota chyba nie dolecimy ;( Misiek przegiął za bardzo :angry:
-
Spociki Łódzkie
dzięki Misiek, a mieliśmy z Adasiem iść do ZOO
-
Spociki Łódzkie
no właśnie nie dojechał, mieliśmy jechać dzisiaj ale jeszcze był słaby i chciałam zadzwonić i porozmawiać ale tel był wyłączony, zaczęłam szperać w necie i dowiedziałam się tych dziwnych rzeczy na szczęście nie zdążyliśmy tam pojechać, dopiero by adaś płakał Najwidoczniej byłej Pani radnej znudziła się uczciwa praca. A tak wogóle to kolonie były z Grupera :confused4: ;(