Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. jeżeli chodzi o Grażynę, to dzisiaj podpytywałam miśka czy rzeczywiście znał jakąś, bo skąd by kłyskowi to przyszło do głowy :eusathink: jakaś podejrzana sprawa z tą Grażyną
  2. Łódź-Zgierz również w domku, dziękujemy za spotkanie, jak zawsze fajnie ale za krótko, do zobaczenia za rok:slina:
  3. nie chce mi się pakować nie wróżę jutro łatwej trasy, Ania złota właśnie wraca i jest na A1 - jeden pas w użyciu, nie odśnieżone, jak tak dalej będzie .....
  4. płytce oczywiśćie:wink: aparacik foto bierzesz ?
  5. Seba, Broń Cię Panie Boże
  6. widzę, że towarzystwo ostro napalone na wyjazd :kox::kox: gorzej będzie z powrotem:facepalm:
  7. Jak widać nikt się nie cieszy że piątunio, może .... za tydzień ?
  8. Witam po "krótkiej " nieobecności
  9. :tongue4:
  10. spadam, dobranoc paaaaaaaaaaaaaaaaaa
  11. witam witam i spadam już, rano trzeba wstać i ustalić plan dnia, zwiedzania ...
  12. no witam witam:decayed: jestem z adaśkiem u koleżanki w Trójmieście
  13. Helloł pozdrowienia z zimnego, wietrznego i deszczowego Trójmiasta:kwasny: u Was upał... - a ja marznę, ale w dobrym towarzystwie z tescową whiskey wakacje stają się piękne:naughty::grin: mam nadzieję, że chociaż raz pójdę na plażę
  14. było,było, i wczoraj i dzisiaj:drunk:, Misiu przecholował troszeczkę i dzisiaj leżakuje cały dzień
  15. Może w końcu zaczniecie się zapisywać na Bukowinę :?:
  16. Witam wszystkich gorąco w Nowym Roku :> :> :> i więcej pomysłów nie mam ;( buziaki
  17. Proszę się nie podśmiewać z Miśka i mojej czapki :bicz3:
  18. seba, nie przesadzaj z tą glinką, a film ogólnie dla mnie OK I zaczął się ciężki weekend ... wczoraj imieniny u koleżanki, dzisiaj 18-ste ur Miśka jutro oficjalna imprezka
  19. Szerokich lotów kochanie
  20. Bartek, nie grzesz :bicz3:
  21. Uuu, Pantonik to współczuję bardzo antybiotyk jakiś bierzesz? Jutro będę rano na Sieraka w poradni, może coś potrzebujesz to Ci podrzucę
  22. kto ma to ma :gwizdanie: a komu jeszcze mało i jedzie na dyskotekę do białego rana :gwizdanie: a potem... kto do Łodzi za mnie wróci [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 10:50_________________________________________________ Bartek, najlepsze Twoje hasło z Samociążka które mnie powaliło to: "ooo a czyje to takie muchozony" ? i kłysia o turku " Abdul Wisimulacha" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  23. i ja o zdrowie pytam :> na spota chyba nie dolecimy ;( Misiek przegiął za bardzo :angry:
  24. dzięki Misiek, a mieliśmy z Adasiem iść do ZOO
  25. no właśnie nie dojechał, mieliśmy jechać dzisiaj ale jeszcze był słaby i chciałam zadzwonić i porozmawiać ale tel był wyłączony, zaczęłam szperać w necie i dowiedziałam się tych dziwnych rzeczy na szczęście nie zdążyliśmy tam pojechać, dopiero by adaś płakał Najwidoczniej byłej Pani radnej znudziła się uczciwa praca. A tak wogóle to kolonie były z Grupera :confused4: ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.