Witam,
dzisiaj sam wymieniłem czujnik świateł stopu i po przekręceniu stacyjki na FIS pokazuje mi odwrotnie otwarcie drzwi przednich. Wskazania tylnych drzwi są ok.
Auto nie jest po przekładce. Macie jakąś propozycję jak to poprawić? Mam VAG ale nie wiem w jaki sposób można to odkręcić.
Koledzy proszę o rade co w tej sprawie zrobić
Witam wszystkich
Jestem na etapie poszukiwania mojego a4. Mam nadzieję że zebrane tu informacje pomogą mi w poszukiwaniach, a szanowne grono kolegów wesprze dobrą radą
Pozdrawiam