Treść opublikowana przez dawidoks
-
[ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
Wchodzi w grę przestawiony rozrząd?
-
[ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
Przecież pisałem że w VAGU wywala tylko błąd czujnika Halla.
-
[ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
Czy adaptacja przepustnicy naprawdę ma coś do mojego problemu? Jeżeli zapłon jakby wypadał... Zaadaptowana przepustnica problem dalej występuje. Ciągle powraca błąd czujnika Halla. Wezmę od znajomego używany i sprawdzę czy będzie ok.
-
[ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
Mniejsza o immo, na filmik wszystko widać.
-
[ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
Dzisiaj samochód z rana jeździ normalnie, wkręca się na obroty. Co ma dystrybutor do tego? Może poszedł jakiś syf i przytkał pompe, filtr, wtrysk zawalił? Błędów było multum lecz po usunięciu ich samochód dalej nie jechał. Wiec podpiąłem spowrotem Vaga by sprawdzić czy pojawiły się ponownie. W tym momencie miałem zdziwko bo nie było kompletnie nic, żadnego błędu a auto nie jechało. Ad. Możliwe jest że immo bądź sterownik silnika gdzieś szwankują od wilgoci? Podpiąłem VAG: 00515 - Camshaft Position (Hall) Sensor (G40): Open or Short to Plus 00543 - Maximum Engine Speed Exceeded (Engine Warranty VOID! 35-10 - - - Intermittent Proszę filmik z objawami. Ja już jestem ciemny jak noc listopadowa. Zapłon?
-
[ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
Brak LPG. Zatankowane było na stacji nie z paliwem o 5 groszy tańszym tylko na BP.
-
[ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
Witam Panowie. Ciekawa sprawa mnie dobija. Dzisiejszego dnia jeździłem samochodem i wszystko ok do pewnej chwili. Problem wygląda następująco... Auto kręci normalnie, wolne obroty również. Cyrk zaczyna się gdy obroty wchodzą w okolice 4 tysięcy. Samochód zaczyna szarpać, dławić się, jakby odcinało zupełnie zapłon. Nie ważne, ciepły czy zimny silnik. Vag podpięty, błędów było kilka, głównie wtryski, przepływka, czyjnik halla, przekroczona prędkość obrotowa silnika. Błędy skasowałem, wsiadłem w auto i but. Problem jak był tak był. Ponownie podpięty VAG i zdziwko, zero jakiegokolwiek błęda. PS wieczorem tankowałem się bo pusto było w baku, a dystybutor i pompa dystrybutora dziwnie jak nigdy się tłukła i harczała. Przepływkę, sondę odpiąłem, problem dalej pozostał.
-
Dzwięk turbo? Jakieś sugestie?
Trochę późno lecz zabrałem się za to. W kwestii wyjaśnienia dla wszystkich z podobnym problemem winna była uszczelka pod kolektorem która przepuszczała na wyjściu z jednego cylindra.
-
wymiary i dane - downpipe
Również bym potrzebował rysuneczek z wymiarami.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
1450km odbębnione. Zgadujcie jakie mi spalanie 1.8t przy jeździe 140-150 wyszło. ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- I defilada nowych RSek koło Berlina mnie objechała, po kilka sztuk RS6 RS4 RS7, na fabrycznych blachach jeszcze. Konkret fury, i zapier... jak burza.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja lecę siorkę i znajomą na Berlin rzucić. Katorga mnie czeka bez tempomatu.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Gdybyś sprzedawał to pewnie bym przytulił. Dobrze pamiętam, że tam masz bixa od gwertego?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Slepy, zmieniasz lampy?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Zaraz trzeba iść poprawić.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Zapiłem pała.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jo tyż, lecz plecionka nadal w rozsypce.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Trzeba na lato kupić. 476 na BH siedzi niezbyt długo a daje tylko odrobinę poprawy.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Taka mała kwestia. PB BH + Colli 476 vs BH PB + DJ PH. Weetlook będzie podobny czy na korzyść DJ?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak zrobię plecionkę jutro to ja się zjawię.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Bartek jedziesz jutro do Jadownik na rozpoczęcie motocyklowego?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Michał wezmę ale co z tego wyjdzie zobaczymy. Początkujący w tych sprawach jestem.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
A miałem aparat.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak dla mnie klep. Muszę nadkole ogarnąć, uebałem w drodze powrotnej na parkingu.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
THX. Trzeba się zgadać w komplecie większym jakoś.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
A ja z domu wyjeżdżam.