Treść opublikowana przez dawidoks
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
U mnie dzisiaj posypał się przegub i złącze elastyczne. Nie ma to jak dwa na raz.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Bartek, felgi założone na Avanta w celach prób. Zaraz zakładam na swoją i kręcę gwintem. ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 06:34 ---------- Spocimy czy nie spocimy? Później mnie nie będzie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
O ile przyjdą dystanse wpadnę na czarnych alu z a3. ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 21:25 ---------- I coś licho wzięło spota Panowie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Przed czy po świętach?
-
Felgi do B5 z A3.
O taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki.
-
Felgi do B5 z A3.
5×112 7.5×17 ET 56 Org Audi.
-
Felgi do B5 z A3.
ET mają 56.
-
Felgi do B5 z A3.
Witam. Ja mam pytanie czy ma ktoś poglądowe foto jak siedzą felgi z A3 na B5 sedan. http://img36.tablica.pl/images_tablicapl/132786171_7_644x461_audi-a3-oryginalne-felgi-17-5-112-czarne-tanio-_rev005.jpg To są dokładnie te co na zdjęciu. ET nie za duże?
-
Znaczenie ET Felgi
Jakie ET optymalnie winno być aby wlazło i tył był na równo z przodem?
-
Znaczenie ET Felgi
coś między 15, a 25 mm Pytanko odnośnie tego samego rozmiaru felg tylko do B5 ośka. Dystans 20mm, nie będzie za bardzo wystawać?
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
Auto kupione z tym.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
Padająca turbina może powodować coś takiego?
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
Pany piszecie że AJL ma dmuchać 150g/s? Coś możecie powiedzieć? Log (21 - 002,025)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany FIS przed 97r miał kolor żółtawy?
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
Program= ++Nm= Większa elastyczność= mniejsze spalanie?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Cały licznik wraz z manetką. PS prawie Cię dochodziłem Transitem w Pt jak wracałeś z krk. Joke...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, obiło mi się o uszy że ktoś od was ogarnia zakładanie FIS do be piuntki.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Kto mi FISa ogarnie? Sypnął się wsad zwykłego to ładuje fis.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj dzekson swoją B6 na A4 przed targowiskiem, biały transit i łapa w górze.
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Ja ogarnąłem jak zobaczyłem w jaki sposób ją rozkręcić. Dzięki Griffe.
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Podtunowac?
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Pany mam Marolexa i troszkę mnie denerwuje uchodzące ciśnienie przez zawór upustowy. Coś nie tak jest z nią?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Nie bo wiesz co mam pewne skojarzenia lecz mogę się mylić.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Piotrek masz coś wspólnego z Okocimiem?
-
Sterownik centalnego zamka- instalacja.
Spróbuję. Jeszcze jedna sprawa, oświetlenie wnętrza się nie załącza teraz co jest troszku dziwne. Tzn czasem złapie czasem nie.