Treść opublikowana przez dawidoks
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
U mnie po podpięciu domykają się tylko do połowy bądź wcale.
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Mi domykanie szyb nie działa. :|
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
Wrzuć wykres z hamowni jeżeli można. ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- ADR w 1999 roczniku był jeszcze montowany?
-
Sterownik centalnego zamka- instalacja.
Czytałem podłączone według tej instrukcji, wynik? Szyby nadal się nie domykają.
-
Sterownik centalnego zamka- instalacja.
Tak mam domykanie szyb z kluczyka. Na szarym po przyciśnięciu zamknij idzie rzeczywiście minus przez 15sek, lecz nie ma on 500mA a dokładnie 200mA. Skopany układ czy mi się wydaje? Tracę głowę bo wszystko działa tylko kurde te szyby nie domykające się do końca. ---------- Post dopisany 05-02-2014 at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 22:48 ---------- Ni huhu, jadę do elektryka by to sprawdził. Jeszcze mi doszedł licznik niedziałający. Olaboga FIS mod.
-
Możliwość rozjasienia zegarów
Hm? Spalone żarówki?
-
Możliwość rozjasienia zegarów
Co Według Ciebie znaczy słabe? Podświetlenie na całych zegarach jest równomierne?
-
Lipna jakość dźwięku
Sam kaseto-adapter ma pewnie słabe parametry. Kasety z nagraniami w twoim odtwarzaczu działają normalnie?
-
Sterownik centalnego zamka- instalacja.
Ale co tutaj ma czas impulsu(jego długość by wystarczyła, czyt. z szarego kabla od sterowania modułem) jeżeli podając z niego napięcie szyba nie domyka się. Domyka się jedynie wraz z podaniem impulsu na zamknij, przez 3,5s potem gdy przestaje szyba się zatrzymuje. ---------- Post dopisany 01-02-2014 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 19:58 ---------- Nikt nic? :|
-
Sterownik centalnego zamka- instalacja.
Dzisiaj z rana to rozwalę pomalutku. Będzie śmigać, jak do tej pory zrobiłem aż tyle, szyby też się zamkną do samego końca. ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:51 ---------- Rzeczywiście szary kabel podaje dłużej impuls -. ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ---------- Podłączony pod kabel od domykania w kostce od modułu komfortu koło nóg. Efekt? Zero, jak domykały się do połowy tak domykają się nadal do połowy. Ze zworkami trzeba coś kombinować? Póki co na 3,5 sek mam ustawione.
-
Sterownik centalnego zamka- instalacja.
Można dokładniej? Zwarcie +12V z szarym i na Amperach tylko 3,5 sekundy.
-
Sterownik centalnego zamka- instalacja.
Krzysiek, a przypadkowo szary od domykania szyb jak zamienię z białym to nie będzie banglać? Na elektrodzie piszą, że na tym kablu(fioletowy) jest 30s. 10 min sprawdzę i wracam. ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Mądry polak po szkodzie. Nie bangla w ten sposób. Jaki kolor tego kabla tam idzie? Bo do starego
-
Sterownik centalnego zamka- instalacja.
Witam. Mam mały dylemat odnośnie podłączenia sterownika mentalnego zamka SM-188f. Na wstępie dodam schematy. Teraz pytanie brzmi następująco: Czy podłączenie po dwóch minusach jest prawidłowe w B5'tce? Wszystko działa, zamyka i otwiera. Nie wadzi to w instalacji, nie przeszkadza, nie koliduje? Miałem wcześniej założony alarm firmy Geotronic, lecz zgubiłem pilot i nie dopasowałem innego. Drugą sprawą jest domykanie szyby. Sterownik posiada dwa czasy zamknięcia zamka, 0,5 i 3,5 sekundy. Przestawiłem na 3,5s, szyba zaczyna się domykać, lecz w pewnym momencie przestaje. W jaki sposób wydłużyć ten czas lub ewentualnie ominąć ten problem.
-
Poziom paliwa sam się podnosi A4 B5 ADR Sedan
Ja obstawiam pływak z autopsji tyle że przy AJL'u. Z podciśnieniem w baku w ADR miałem problem i nie było objawów związanych z złym wskazywaniem paliwa. Zajrzyj do baku, czy pływak nie pomyka luzem.
-
Opinia na temat 1.8
Niżej 8 zejść się nie da i kropka. Mi się nie udało. Jazda miasto-trasa zaleje na obecny moment za 100zł robię zależy około 200km i do zależy bo mam problem z mieszanką.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdrowienia, auto ojczulka.
-
Opinia na temat 1.8
8 to mało. Przyciśnij 160-180 to zobaczysz ile to potrafi schlać, albo pojeździj ostrzej po mieście. To nie diesel że łyka 5l na 100. Pisali o tym tutaj chłopaki.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Srebrne B6 Sline, KR.... Dziś rano zaraz przed 7:00 zjeżdżał z Nowohuckiej na Saską.
-
Akwarium
Grippen, co do tego sprzętu z poprzedniej strony. CO2 nie polecasz dla początkującego? Palety i początkujący akwarysta? Jedno drugie wyklucza.
-
Akwarium
Słaby zestaw jak za te pieniądze. Do palet potrzebujesz konkretnego sprzętu. Ważne CO2+ stały nadzór nad nim czytaj PH metr. Filtracja, lepsze dwa mniejsze i tańsze jak większy. Swiatło liche, obudowa licha, szafka licha.
-
Akwarium
Tylko i wyłącznie do takich bajek polecam Iwagumi.
-
Akwarium
Podstawa światło(140W na 160l) i N:P:K. Niestety sprzęt sprzedałem i została tylko grzałka.
-
Akwarium
Wiele pracy głównie mnie to kosztowało, za czasów szkolnych półśrodkami. Cały czas chodzi mi po głowie myśl powrotu do tego zajęcia. Trzeba wygenerować środki i walczyć na porządnych materiałach.
-
Akwarium
O jejku to tu taki temat nawet. Z wielkim sentymentem wspominam to piękne hobby. Chyba czas powrócić.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Spocimy coś? Z miłą chęcią bym jedno autko od nas zobaczył.